Edho Meryem Ölecek Mi? Meryem Diziden Ayrılacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Ölecek Mi? 14/11/2017


Edho dizisinin 14 Kasım akşamı yayınlanan bölümde Meryem karakterinin ölüp ölmediği ve diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu.Sizlerde tahminlerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Eşkıya Dünayaya Hükümdar Olmaz Atv ekranlarında tüm heyecanı ile  devam ediyor. Bazen aşk, bazen aksiyon, bazen dram içeren sahneleri ile izleyicinin ilgisini çekmeyi başarıyor ve reytinglerde hakettiği yeri de görüyor. Aslında bir mafya dizisi olan Eşkıya Dünayaya Hükümdar Olmaz da Hızır gibi mert bir mafya liderine karşın Mahmut gibi Victor gibi kadın,çocuk, aile bilmeyen düşmanlar da var. Son olarak Victor'dan Hızır'ın oğlu Yunus Çakırbeyli'yi öldürme emri alan Mahmut Yunus'u öldüremeyince şimdi de Hızır'dan ayrı yaşayan Meryem karısı Meryem Çakırbeyli'yi öldürerek Hızır'ı yıkmaya çalışacak. Meryem'i öldürmek için plan yapan ancak kendisi ölür. Şimdi de daha önce Meryem'in kocasını öldürttüğü Nurten Hanım bir katil tutmuş ve Meryem'i öldürtmek istemiştir. Meryem'i Hızır ile Sahile en mutlu ve en savunmasız anlarında yakalayan katil Meryem'i öldürmek için ateş etmiştir. Meryem'i adım adım takip eden kiralık katil Meryem'i ne zaman nasıl öldürecek bakalım,öldürebilecek mi?

 

enver-meryemi-oldurecek-mi-3eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-hizirin-karisi-meryem-olecek-mi-enver-meryemi-oldurecek-mi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho )Meryem Diziden Ayrılacak mı?


Eşkıya Dünayaya Hükümdar Olmaz  da Başrol oyuncularından birisi de en az masadakiler kadar dizi de etkin rol alan Hızır'ın karısı Meryem Çakırbeyli dir. Meryem Çakırbeyli'nin diziye kattığı değer,oyunculuk ve üstlendiği rol gereği öleceğini düşünmüyoruz. Zaten daha önce de bir kaza geçirmiş ve izleyicisini,hayranlarını ölecek diye büyük üzüntüye sokmuştu. 7 Haziran da yayınlanan bölümünde ise daha öncesi kocası öldürülen Nurten intikam almak için Meryem'i öldürtmek istemektedir. Ancak Meryem yine ölmeyecek ve diziden ayrılmayacak.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-masadaki-hain-kim

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Meryem Neden Diziden Çıkıyor?


Eşkıya Dünayaya Hükümdar Olmaz  da Meryem karakteri izleyicisinin gönlünde ayrı bir yer edinmiş ayrı bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Bir kadının asaletini,güzelliğini zerafetini sergileyen Meryem Çakırbeyli eğer ki ölürse,ki öleceğini düşünmüyoruz,diziden onun yerine geçecek Hızır'a eş olacak Nazlı'nın ön plana çıkartılması için diziden çıkacaktır. Umarız Meryem Çakırbeyli gibi sevilen bir karakter diziye veda etmez,diziden çıkmaz.Bakalım izleyip hep birlikte göreceğiz.

EDHO Meryem Kim? Gerçek Adı ne? Oynadığı Dİziler ve Fotoğrafları için tıklayınız.


Sizce Meryem Çakırbeyli Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***