Eşkıya Dünaya'ya Hükümdar Olmaz Ne Zaman, Nasıl Sezon Finali Yapacak?

Eşkıya Dünaya'ya Hükümdar Olmaz Nasıl Sezon Finali Yapacak? 


EDHO Atv ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam ederken sezonun bitmesine yaklaştıkça edho hayranları ne zaman ve nasıl sezon finali yapacağını merak etmeye başladı. Edho 26. Bölümde Victor'un diziye dahil olmasıyla dizinin konusu ve akışı adeta farklı bir boyut kazandı. Victor Hızır Çakırbeyli'nin en büyük düşmanı oldu. Victor'un masayı ikiye bölmesiyle de adeta iki büyük silah tüccarı arasında tam bir savaş hali başladı,bu savaşın da kolay kolay bitmesi söz konusu değil.Bu sezonda Victor'un ölmesi beklenmiyor.Dolayısıyla da dizinin reytinglerine de bakınca en az bir sezon daha ekranlara devam etmesi beklenirken final yapması beklenmiyor.Peki nasıl sezon finali yapacak?

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-edho-1-kasim-45-bolumde-neler-olacak-ozetifragmani5

Eşkıya Dünaya'ya Hükümdar Olmaz (EDHO) Nasıl Sezon Finali Yapacak?


Yaz sezonu yaklaşırken EDHO'nun nasıl sezon finali yapacağı da merak konusu oldu. Edho da Hızır ile Victor'un arasındaki savaş bu sezon boyunca devam edecek. Ancak sezon sonu yaklaştıkça savaş kızışacak. Edho sezon finalinde Hızır Çakırbeyli'nin vurulması ile sezona veda etmesi bekleniyor. Çünkü zaten dizi boyunca aile bireylerinin neredeyse hemen hemen hepsi vuruldu ve ölüm tehlikesi geçirdi. Sezon finalinde de aile bireylerinden birinin ölmesi ya da ölecek beklentisi çok da merak konusu olacak gibi değil.Asıl merak konusu olacak olan Hızır'ın vurulması ve tatil boyunca izleyicilerin Çakır'ın ölüp ölmediğini merak etmesi istenecek gibi. Yani bize göre Çakır sezon finalinde vurulacak ve yeni sezon başlayana kadar Çakır'ın yaşayıp yaşamayacağı merak edilecek.

Eşkıya Dünaya'ya Hükümdar Olmaz Nasıl Sezon Finali Yapacak? Sezon Finali Fragmanı 40. Bölüm 14 Haziran


EDHO 40. Bölümüyle Sezon finali yapacak gibi. 14 Haziran da yayınlanacak olan Edho sezon finali Hızır yani Çakır'ın vurulması sahnesiyle sezonu bitirecek. Okulların tatile girmesiyle sezonu bitirecek olan Edho Sezon finali fragmanı henüz yayınlanmadı.Fragman Yayınlandığında sitemizden takip edebilirsiniz.

[gallery columns="1" ids="25268"]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***