Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sezon Finalinde Neler Olacak? Nasıl Sezon Finali Yapacak?

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-masadaki-hain-kim-6 Sezon Finalinde Neler Olacak? Nasıl Sezon Finali Yapacak?


Edho sezon finalinin 40. bölümde 14 Haziran 2016 da yayınlanması beklenirken sezon finalinde neler olacağı da oldukça merak konusu oldu. Edho sezon boyunca sürekli aksiyon ve çatışmaların yaşandığı bir dizi.

 

EDHO Sezon finalinde de yine böyle büyük bir çatışma ve dramatik bir sahne olması bekleniyor. Sezon içerisinde aile bireylerinden İlyas'ın,Alparslan'nın Enişte'nin,Hızır'ın oğlu ve karısı Meryem'in,Nazlı'nın,Masa üyelerinden Selim'in,Tipi'nin,Mahmut'un,Yusuf Ağa'nın Ünal'ın vs birçok kişinin yaralanması ya da vurulması sahneleri ile izleyici merakta bırakıldı ama hiç birisi ölmedi. Sezon finalinde de artık dizinin başrol oyuncusu Hızır Çakırbeyli'nin yine bir çatışma esnasında,pusu da ya da dramatik bir anda vurulma ya da yaralanma sahnesiyle bitmesi bekleniyor.Dizis hayranları da yeni sezona kadar Çakır'ın ölüp ölmediğini merak edecek gibi.Bakalım edho nasıl sezon finali yapacak.

Sizce EDHO sezon finalinde neler olacak? Nasıl sezon finali yapacak? Düşüncelerinizi aşağıda bizimle paylaşabilirsiniz.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***