Diriliş Ertuğrul 27 Nisan 56.Bölümde Neler Olacak? Turgut Alp Ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul 56.Bölümde Neler Olacak? Özeti


Diriliş Ertuğrul Trt 1 ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam ederken heyecan hiç dinmiyor. Baharın gelişiyle birlikte obaya huzur ve mutluluk gelmiş, Özellikle de Aytolun il Gümüştekin'in ölümüyle bu huzur ikiye katlanmış ve havaların güzelleşmesi ve kutlamalar da huzurun geldiğini göstermiştir.

Ertuğrul hem obanın hainlerden temizlenmesi, hem de baharla birlikte göç etme vakitlerinin geldiğini düşünmektedir. Bizans sınırına göç etme fikrini toyda iki obanın da beylerine açıklar. Ancak iki obanın beyleri de Ertuğrul’un Bizans sınırına göç etme fikrine karşı çıkmışlardır. Ertuğrul ise annesine ve ağabeylerine, gerekirse Bizans sınırına tek başına gideceğini söyler. Bütün bu yaşanılanların dışında, Gündoğdu’nun kolundan dolayı alpbaşı görevini bırakmak zorunda kalması, Hayme’yi derinden üzmüştür. Gündoğdu, kolunu hekimlere göstermek için annesiyle birlikte Erzurum’a gider. Diğer yandan Saadettin Köpek, kendisine sığınan Goncagül ile yeni planlar yapar. Goncagül ve Noyan’ı Ertuğrul’a karşı kışkırtır. Saadettin Köpek, Noyan’dan, Yiğit ve Dündar’ın obaya gelmeden kaçırılmasını istemiştir.diriliş ertuğrul 56. Bölümde neler olacak

Dündar Ve Yiğit Ertuğrul'a karşı savaşacaklar mı?


Bu hafta da Ertuğrulla Noyan arasında büyük bir kapışma yaşandı ve Noyan kaçtı ayrıca  Noyan Dündar ve Yiğidi yakaladı ve Ertuğrul'a karşı kullanacakken Dündar Noyan'ın adamlarının elinden kaçtı.Arkasından kovalayan Noyan'ın adamlarını Saadettin Köpek'in adamları kurtardı ve Saadettin Köpek'in yanına götürüldü. Ancak Saadetti Köpek'in dündar ile ilgili Plaları vardır. Dündar'ı Ertuğrul'a karşı kışkırtacak ve Kardeş kavgası çıkartacaktı. Bu esnada Yiğit'te Noyan'ın oyununa gelerek herkesi şaşırtan bir karar aldı. diriliş ertuğrul yiğit

Goncagül Saadettin Köpeğin talimatıyla Noyan'ı kandırmayı başardı. Bu sayede Sadettin Köpek Noyan'ı da kontrolü altında tutacaktı.

Turgut Alp Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?


Yiğidi bulmak için Noyan'ı takip eden Turgut Alp Noyan'ın askerleri tarafından esir alınarak Noyan'a götürülür ve Noyan tarafından öldürülerek diziden çıkar.
diriliş ertuğrul turgut alpDiriliş Ertuğrul 27 Nisanda Neler Olacak? Sungur Tekin Saadettin Köpek'in Oyununa gelecek mi?


Saadettin Köpek Ertuğrul'a darbe vurmak için Dündar'ı askerlerine kurtartarak Sugur Tekin' teslim etmiş ve kendisine karşı minnet altında bırakmış ve Saadettin Köpek tarafından Ertuğrul'a karşı kullanıldığının farkına bile varmadı. Bakalım  Sungur Tekin Ertuğrul' karşı mı duracak?


diriliş ertuğrul sungurtekin ve saadettin köpek


Diriliş Ertuğrul Yeni bölüm Fragmanı (Güncellenecektir)


https://www.youtube.com/watch?v=PfAvsYylBuQ

 


 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***