Diriliş Ertuğrul Gümüştekin öldü mü? Diziden Ayrıldı mı? Gümüştekin Neden Öldü? Neden Diziden Çıktı?

Diriliş Ertuğrul 6 Nisan 53. Bölümde Gümüştekin öldü mü?


Diriliş Ertuğrul Trt ekranlarında tüm heyecanıyla devam ediyor. Korkut Bey ile Duru Hatun'un katili olarak yargılanan Gümüştekin tam Ertuğrul tarafından infaz edilecekken Emir Saadettin gelir ve infazı engeller. Saadettin Köpek Ertuğrul'u da Gümüştekin'i de alarak Saray'a götürüp yargılamak ister. Aksi halde her  iki obanın beylerinin de devlete isyan ettiğini söyler. Buna karşılık Ertuğrul ''Yusufun yanında kuyudan korkmayız elhamdülillah'' diyerek cevap verir ve Gümüştekin 'i infaz eder. 


dirilis-ertugrul-karakterleri

Diriliş Ertuğrul  Gümüştekin Diziden Ayrıldı mı? Neden Diziden Çıktı?


Gümüştekin Diziden Ertuğrul Bey tarafından infaz edilerek ayrılmıştır. Çünkü Gümüştekin Korkut Bey'in ve Duru Hatun'un katili olarak yargılanmış ve infazına karar verilmiştir. Ertuğrul Bey de Saadettin Köpeğin itirazına rağmen infaz etmiştir ve diziden ölerek ayrılmıştır.

dirilis-ertugrul-3-sezon-karakterleri

Diriliş Ertuğrul 6 Nisan 53. Bölümde Gümüştekin Neden Öldü?


Gümüştekin Duru Hatun ve Korkut Bey'i öldürdüğü için yargılanmış ve Ertuğrul tarafından infazına karar verilmiş ve kellesi alınarak infaz edilmiş ve ölmüştür.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***