Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölümde Neler Olacak 26 Nisan

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölümde Neler Olacak 26 Nisan


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölüm Özeti: Ünal Kaplan'ın güç gösterisi bir yıkıma daha sebep olur. Ölüm Hızır'ın çevresinde bir çemberdir artık. Önce Selim sonra Ahmet'in ölümüyle dost kaybının acısı eksik olmaz yüreğinden. Her ne kadar masa tekrardan toplanmış, dost düşman el sıkışmış olsa da kimse kimseye güven vermez. Eskiden ihanetin yer bulamayacağı masada şimdilerde sadakatten eser yoktur. Viktor'un yerine masaya oturacak Moskof Özkan ismi de Hızır'ı huzursuz eder.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölümde Neler OlacakEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölümde Neler Olacak 26 Nisan: O'nun gelişiyle birlikte masaya pislik bulaşacak, belki de ticaret yön değiştirecektir. Hızır bunlarla uğraşırken bir de kendine kurulan yeni oyunu fark ettiğinde işler yine karışır. Meryem artık yuvasındadır.

Geçmişin üstüne bir çizgi çekip ailesini tekrardan bir arada tutmak onun görevidir. Kurtulması gereken son bir şey kalmıştır o da Nazlı ve bebeği! Şehri terk etmesi beklenen Nazlı ise kucağında bebeğiyle ailenin kapısında belirir. Uzun zamandır beklenen mutlu aile tablosunun canlandırıldığı Pazar kahvaltısında yaşanan bu gelişme herkeste şok etkisi yaratacaktır.

[gallery ids="4628,4629,4630"]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır ile ilgili Ünalın Bildiği ancak Hızırın bilmediği ne?


Ünal Hızır'ın karşı çıkmasına karşın uyuşturucu ticareti yapmış ve bu sevkiyatı da Hızır'ın tırları ile yapmıştır. Hızır da haklı olarak kendisi ile ilgili Ünal'ın bişey bildiğini ancak kendisinin bunu bilmediğini düşünür. Çünkü Hızır ne zaman Ünal'ı sıkıştırsa Ünal hep bir adım öne geçmiştir. Sizce Ünal ne biliyor da Hızır bunu bilmiyor? Yorularınızı paylaşabilirsiniz. ünal 27.bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölüm Fragmanı (Güncellenecektir)


https://www.youtube.com/watch?v=X5_6pgc-CCk

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***