Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Mahmut Kim ? Gerçek Adı Ne ? Diziden Neden Ayrıldı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Mahmut Kim ? Gerçek Adı Ne ?


EDHO nun en nefret edilen ismi Mahmut. Gerçek adı Oktay Gürsoy. Mahmut Hızırın en yakın arkadaşı 40 yıllık dostu Selim Ağa'nın kardeşidir. Çok sinsi ve hain birisidir. En büyük rakibi ve düşmanı Hızır'ın kardeşi İlyastır. Mahmut önce İlyas'ı sonra abisi Selim Ağayı ve Şahin Ağa'yı yaralamış son olarak da Hızır'ın oğlu Yunus'u kaçırmış ve abisi Selim Ağayı öldürmüş karaktersiz bir karakteri canlandırmaktadır. 32 yaşındaki ünlü oyuncu Ankara'da doğmuş ve eğitimini Ankara da tamamlamıştır. Konya Selçuk Üniversitesi Oyunculuk bölümünü bitirmiş ve birçok projede yer almıştır.


eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-masadaki-hain-kim-9

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Mahmut Diziden Neden Ayrıldı? Haberimiz İçin Tıkayınız.


eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-masadaki-hain-kim-6

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Mahmut Oynadığı Diziler? 


EDHO nun kötü adamı Mahmut usta oyunculuğunu daha önceki oynadığı dizilerle kaptı. Hatırla Sevgili,Canım Ailem, Aşk ve Ceza dizilerinde rol aldı. Son Olarak da Dila Hanım Dizisinde ün kazandı. EŞkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Mahmut karakterini canlandırmış ve İlyas Tarafından öldürülerek diziden ayrılmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=BbPqd7tO4es

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***