Diriliş Ertuğrul Simon Kimdir? Gerçek Adı Ne? Tarihteki Simon Kim?

Diriliş Ertuğrul Simon Kimdir? Gerçek Adı Ne?


Diriliş Ertuğrul 3. sezonunda da yine oldukça heyecanlı yine sürükleyici. Ertuğrul Bey Moğollarla mücadelesinden sonra davsının peşinde kardeşlerinden ve obasından ayrılmak zorunda kamış göç etmişti.

dirilis-ertugrul-simon-gercekte-kimdir

Dizide Tapınakçıların gizli maşası olan çok zeki ve güçlü olan Simon aynı zamanda müslümanlardan da destek alıyordu. ertuğrul Bey artık kılıç savaşları kadar akıl savaşları da yapacaktır. Hancı Simon karakterine can veren oyuncumuzun gerçek adı Lebip Gökhan'dır.

dirilis-ertugrul-hanci-simon-kim

Diriliş Ertuğrul Simon Öldü Mü? Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı? TıklayınızDiriliş Ertuğrul Gerçek Tarihte Simon Kim?


Tapınakçıların en azılı şovalyelerindendir. Kimseye minnet etmeyen kendi işini kendisi gören acımasız bir savaşçıdır.Sıradan bir Hancı görünümündeki Hancı Simon ile Ertuğrul arasında çetin savşalar yaşanacaktır.

dirilis-ertugrul-hanci-simon-kim

Simon Tapınakçı şovalyelerinin lideridir. Bulunduğu yerde pazar kurmuş ve ticaretle geçiniyor. Tabi bu pazarda halkını sömürmeye de devam ediyor. Aynı zamanda Papa ve Haçlı ordusu için çalışıyor.

dirilis-ertugrul-hanci-simon-tarihte-kimdir

[gallery ids="25417,25415,25413"]

Diriliş Ertuğrul 3. Sezon (2016-2017) Tüm Oyuncular ve Karakterler İçin Tıklayınız


dirilis-ertugrul-3-sezon-yeni-sezon-hangi-karakterler-var

Diriliş Ertuğrul Tarihteki Simon Kim?


https://www.youtube.com/watch?v=U57JDc4jHZo

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***