EDHO Ceylan Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu,Yaşı, Sevgilisi Ve Oynadığı Diziler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Ceylan Kimdir?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi yeni sezonda da Atv ekranlarında reyting rekorları kırmaya hazırlanıyor. Eşkıya Dünayaya Hükümdar Olmaz Yeni gelen ve ayrılan Oyuncular? oldukça merak edilirken, Eşkıya Dünayaya Hükümdar Olmaz Yeni gelen Oyuncu Ceylan Kimdir? Eşkıya Dünayaya Hükümdar Olmaz Yeni gelen Oyuncu Ceylan nereli? Eşkıya Dünayaya Hükümdar Olmaz Yeni gelen Oyuncu Ceylan Kim? gibi sorular da herkes tarafından merak konusu oluyor.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-edho-1-kasim-45-bolumde-neler-olacak-ozetifragmani11

Dizide Ceylan karakteri ablası Handan gibi ömer Çakırbeyli'nin ölümünden sonra Ceylan da bir sürgüne gönderilmiştir. Hızır abisinin ölümünden sonra Meryem ile evlenince Ceylan sürgün edilmiş ancak Ceylan ne bunu ne de yapılan hiç bir şeyi unutmamıştır. Aşkıyla karışan nefreti ile çektiklerinin hesabını sorcağı günü sabırla bekleyen Ceylan nasıl sabırlıysa yapılanların hesabını sormak için 20 yıl beklemiş ve artık dönmüştür. Aslında yeğeni alparslan zarar görmesin diye bunca yapılanlara katlanmış ancak artık daha güçlü bir kadın olarak Çakırbeyli ailesinin karşısına çıkmıştır.

 

Şakacı hareketleri yaşama sevinci ile deli dolu bir akdın karakterinde olan Ceylan diğer mafya kadınlarına benzemez. onca sıkıntıya rağmen yaşama sevincini kaybetmemiş, hayat enerjisini etrafındakilere de aşılamıştır. Sevdiklerine güven düşmanlarına korku veren Ceylan'ın geri dönüşü herkesi tedirgin etmiştir. Bakalım Ceylan ile Hızır arasında neler yaşanacak? Meryem ile Ceylan Ne yapacak?

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Ceylan Gerçek Adı, Boyu, Kilosu,Yaşı


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin yeni gelen oyuncusu Ceylan karakterine can veren güzel oyuncumuzun gerçek ismi Sanem Çelik'tir. Sanem Çelik 1975 İstanbul doğumludur. 41 yaşındaki güzel oyuncu 169 boyunda ve 62 kg'dır. 

 

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-edho-1-kasim-45-bolumde-neler-olacak-ozetifragmani9

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Ceylan (Sanem Çelik) Oynadığı Diziler


Sanem çelik usta bir tiyatrocu, usta bir seslendirme sanatçısı, iyi bir vokalist, iyi bir fotomodel, başarılı bir balerin ve sporcu kişiliği ile çok fonksiyonlu bir oyuncumuzdur. Belgesellerde, reklam çekimlerinde ayrıca Birçok tiyatro,sinema ve dizi filmde rol almıştır. 1997 de Karamelek dizisi ile ünlenen güzel oyuncu Canım Kocacığım, Günahım Neydi Allahım, Aliye dizisi, İnadına Yaşamak ve son olarak da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Ceylan karakteri ile karşımıza çıkıyor.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-edho-yeni-gelen-oyuncu-ceylan-kim

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Ceylan (Sanem Çelik) Sevgilisi-Eşi


Sanem Çelik dizideki karakteri,gerçek hayatı kadar özel hayatı da renkli ve hareketli bir oyuncumuz. Eski sevgilisi Alican Albayrak'tan ayrılan Çelik daha sonra bir süre aşk hayatına ara vermiş ancak son zamanlarda yeni sevgilisi ile deli dolu bir aşk yaşıyor. Henüz kim olduğunu bilmediğimiz yeni sevgilisinin ismini öğrendiğimizde sizlerle buradan paylaşılacaktır.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-edho-1-kasim-45-bolumde-neler-olacak-ozetifragmani11

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Ceylan (Sanem Çelik) Fotoğraf Ve Videosu


https://www.youtube.com/watch?v=s1GHDvJTjJI

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***