Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Masadaki Hain Kim?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Masadaki Hain Kim?


Eşkiya dizisi yeni karakterlerin diziye dahil olması ile daha karışık bir hal olmaya başladı. Özellikle Enver'in ortaya çıkması dengeleri alt üst etti. Hızır ve masadakiler Enver'den kurtulmanın yollarını ararken masada bir hainin olması her şeyi değiştirmiştir. Hızır bir yandan Enver ile uğraşırken diğer yandan hanini bulmaya çalışmaktadır.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-masadaki-hain-kim-8

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Masadaki Hain Ortaya mı Çıkacak?


Hızır sürpriz bir şekilde Enver'in kestiği haracı ödeme kararı alır. 150 milyon TL haraç isteyen Enver'e 300 Milyon TL haraç vermeyi kabul eden Hızır herkesi şaşırtır. Ancak Hızır'ın bir şartı vardır. Enver'in kendi başına bu Hızır'ı ve Ekibi bu kadar zor duruma sokabileceğine imkan vermeyen Hızır bunun arkasındaki sebebi araştırır. Enver'in masadaki birisinden bilgi aldığını düşünür. Bundan dolayı Enver'e 300 milyon TL'lik haracı öder ancak bir şartla. 300 milyon TL karşılığında masadaki hainin kim olduğu Enver'den öğrenmek ister.

İşte şimdi işler iyice karışacaktır.

[gallery columns="4" ids="25357,25356,25354,25353,25352,25351,25350,25349"]

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***