Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alpaslan Ölecek mi? 42.Bölümde Neler Olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan Ölecek mi? 42.Bölümde Neler Olacak?


Televizyon  ekranlarının sevilen dizisi yine seyirciyi ekranlara kilitlemeyi başardı. Suç,aksiyon, aile ve aşkı nkonu alan senaryosuyla ATV ekranlarında seyirciyle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  yeni bölümüyle yne kalp ritimlerini değiştirmeyi başardı.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-edho-1-kasim-45-bolumde-neler-olacak-ozetifragmani0

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan Ölecek mi?
Birbirlerinin arkasından iş çevirmekten geri duramayan masa üyeleri bu kez birlik olup ortak düşmanlara karşı savaş açacaklardır. Hainlerin cezası kesilirken Alparslan’ın büyük sırrının ortaya çıkması da an meselesidir. Hızır Çakırbeyli’nin ihanetin hiç bir türlüsüne tahammülü yoktur. O’nun kurallarına göre “ihanet eden ölür”.

Bunu bilen  Ünal Bey bütün çıplaklığıyla Alpaslan'ın bütün kirli çamaşırlarını Hızır Çakırbeyli'nin önüne bir bir döker.Bütün bunlara inanmak istemese de her şeyin gerçek olduğunu öğrenen Hızır Çakırbeyli , Alparslan'ı öldürmeye karar verir.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-edho-1-kasim-45-bolumde-neler-olacak-ozetifragmani4


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas Ölecek mi?


Alpaslan'ı öldürmeye karar verince bunu İlyas'a söyler. İlyastan Alpaslan'ı belli bir yere götürmesini ister.İlyas ta dediğini yapmak üzere Alpaslan'ı alır ve yarı yolda bırakıp arabayı alıp kaçmasını ister.Biricik yeğeni göz göre göre ölüme göndermek istemez.Fakat bu duruma Hızır beyin ne tepki vereceği belli değildir.Bütün her şeyi göze alarak Alpaslan'ın kaçmasına vesile olur.Yeni bölümde tüm ayrıntılar sizlerle.

1-mart-edho-selcuk-balci-ne-yelkenimiz-kaldi-ne-dumenimiz-sarkisi


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  42.Bölümde Fragman İzle


https://www.youtube.com/watch?v=wyVJF03LAHE

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***