Diriliş Ertuğrul 7 Aralık Neler Olacak- 67.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Diriliş Ertuğrul 7 Aralık Neler Olacak- 67.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


Metin Günay yönetmenliğinde ,Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ kaleminden çıkan senaryo ile Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi kadrosundaki Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Esra Bilgiç, Didem Balçın, Cengiz Coşkun, Hülya Darcan, Serdar gökhan, Osman Soykut, Lebip Gökhan, Erden Alkan, Kürşat Alnıaçık, Cem Uçar, Gülçin Santırcıoğlu, Osman Albayrak, Sümbül Sert, Cenk Kangöz, Fırat Topkorur, Gülsim İlhan Ali, Sedef Şahin gibi isimlerle her çarşamba reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

dirilis-ertugrul-7-aralik-neler-olacak-67-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari2

Diriliş Ertuğrul 7 Aralık Neler Olacak Özet


Ertuğrul Bey, bir yanda baskında yaralanan oğlu Gündüz’ün acısı ve diğer yandan Halime ve Aslıhan’ın eşkıyanın elinde olmasıyla tehlikeli adımlar atacak.

dirilis-ertugrul-7-aralik-neler-olacak-67-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari8
Büyük Görevler, Büyük Bedelleri Gerektirir…Simon ve Selçuklu Sarayındaki casusun gizli görüşmesini izleyen Kayı alpları Philip ve adamlarının pususuna düşmüşlerdir. Alplar bu pusudan kurtulmaya çalışırken hangi bedeli ödeyeceklerdir? Öte yandan gizli görüşmenin takip edilmesini fark eden Sadettin Köpek, Simon’un bu zafiyeti karşısında ne yapacak?


dirilis-ertugrul-7-aralik-neler-olacak-67-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari7

 

Hain İçerdeyse Kapı Kilit Tutmaz Derler…Ural’ın kurduğu planın işlemeye başlamasıyla Halime ve Aslıhan, eşkıyanın eline esir düşmüştür. Bu gelişme karşısında Candar Bey ve Çavdaroğlu Obasının atacağı adım ne olacak? Ural ise kendini bu işten nasıl sıyıracak?


 dirilis-ertugrul-7-aralik-neler-olacak-67-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari5

Eşkıyaların baskın haberini Petrus’tan öğrenen Simon ise bu gelişmeyi kendi çıkarı için nasıl kullanacak? Simon, gizli buluşmanın ortaya çıkmasının ardından Sadettin Köpek karşısında zor duruma düşmüştür. Hangi adımı atarak bu zafiyetini giderecek? Bunun yanında ta en baştan beri Kayıları ve Çavdarları birbirine kırdırmaya çalışan Simon’un, bu amacını gerçekleştirme uğruna yapacağı büyük hamle ne olacak?[gallery columns="4" ids="31008,31007,31003,31004"]


Diriliş Ertuğrul 7 Aralık Fragman İzle ,Diriliş Ertuğrul 67.Bölüm Fragman İzle


https://www.youtube.com/watch?v=gf_E8OwHGDY

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***