Edho 6 Aralık Neler Olacak- 50.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  6 Aralık Neler Olacak- 50.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener in kaleminden çıkan senaryo ile izleyicileri ekranlara kilitleyen Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle yine nefesleri kesecek.Heyecan dolu bölümüyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz her salı sizlerle olmaya devam ediyor.

edho-6-aralik-neler-olacak-50-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari0

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  6 Aralık Neler Olacak Özet


Davut'un masanın üyeleriyle ilgili kararını etkileyen sır, Çakırbeyli ailesi üzerinde bomba etkisi yaratacaktır. Herkesin kısa sürede salınmasını Davut'un verdiği şahsi kararlara bağlayan Nevzat onunla bir  pazarlık yapma peşinde olan Ünal'la bir araya gelir.

edho-6-aralik-neler-olacak-50-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari3

Masadakiler ise bu kadar çabuk kurtulabilmelerini Alparslan'ın gücüyle ilişkilendiriler. Sorgulamalar sonrasında oklar Özer'in üzerine dönmüştür. Hızır ortalık durulana kadar masayı bir araya getirmek istemez. Babaları Salih'in isteğiyle bir süre ortalıkta görünmeme kararı alan Gülmez kardeşler ise Hızır ve İlyas'ın gazabından kurtulamayacaklardır.

edho-6-aralik-neler-olacak-50-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari8


Ceylan, Hayriye Ana'ya anlattıklarını bir an önce Hızır'la da paylaşmak istemektedir. Diğer  yandan Zeyno'nun evlenme kararıyla ilgili Hızır'ın tavrı Meryem'i çok kızdıracaktır.[gallery columns="4" ids="30814,30813,30812,30810"]


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  6 Aralık Fragman izle,Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 50.Bölüm Fragman izle


https://www.youtube.com/watch?v=9GvOCSPv8vs

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***