Eşkiya (Edho) Dizisi 22 Kasım Neler Olacak? 48.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Eşkiya (Edho) Dizisi 22 Kasım Neler Olacak? 48.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  Onur Tan yönetmenliğinde devam ediyor.Her bölümüyle izleyicileri ekranlara kilitleyen dizi kodrosunda ki Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba, Hakan Karahan, Yunus Emre Yıldırım, Müjde Uzman gibi oyuncularla izleyicilerin gönlüne taht kurmayı başardı.

eskiya-edho-dizisi-22-kasim-neler-olacak-48-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  22 Kasım Neler Olacak Özet


Ünal Kaplan, Refik’in de ölümüyle haini bulmak amaçlı kurduğu stratejik planlarını gün geçmeden devreye sokar. Devletle ortak düşman olan Gülmezlerin yarattığı kaotik ortama son verebilmek adına masa her şeyi kabul etmeye razıdır, Hızır hariç. Çünkü devletle ittifak kurmaya yönelik bu planlar en çok O’nu ve ailesini etkileyecektir.

eskiya-edho-dizisi-22-kasim-neler-olacak-48-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari3
 Arkasındaki büyük gücün istekleri doğrultusunda planlar yapan Özkan’ın hedefi bu kez istihbaratın başı Davut, silahı ise yine Gülmezlerdir. Hızır’ın öfkesinin yol açacaklarının farkına henüz varamamış Salih ise kan kaybetmeye devam eder.

Zeynep’in oynadığı tehlikeli aşk oyunu O’nu ailesiyle karşı karşıya getirir. Kabul görmeyen bu ilişki evdeki huzursuzluğu arttıracaktır. Bir yandan kızını korumaya çalışan Meryem diğer yandan Ceylan derdiyle uğraşır. Hızır ise bu kadın savaşının ortasında yine savunmasız kalacaktır.


eskiya-edho-dizisi-22-kasim-neler-olacak-48-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari5

Eşkiya Dünyaya Hükümdar 48.Bölüm Fragman


https://www.youtube.com/watch?v=Z1ZSlKrUIXE

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***