Diriliş 4 Ocakta Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Diriliş Ertuğrul 4 Ocak Neden Yok,


Diriliş Ertuğrul Dizisi TRT 1 ekranlarında Çarşamba akşamlarının merakla beklenen ve en çok izlenen dizisi olarak yayın hayatına devam ederken dizinin 4 Ocak Çarşamba akşamı yeni bölümünün yayınlanmaması izleyicisini üzdü. Dizinin son bölümünde Erturğul ile Sadettin Köpek arasında ipler gerilmişti. Ertuğrul'un yoluna devam edebilmesi için yeni bölümde Köpek ile cenk etmesi bekleniyordu.

Ancak bu hafta dizinin ekranlara gelmemesi sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı. 4 Ocakta Diriliş Ertuğrul Var Mı Yok Mu? 4 Ocakta Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümü Var Mı? Diriliş Ertuğrul 4 Ocak Neden Yayınlanmadı? Diriliş Ertuğrul 4 Ocakta Yeni Bölüm Var Mı? 4 ocakta Neden Diriliş Yok ?

Diriliş Ertuğrul 4 Ocak Neden Yayınlanmıyor?


Dizilerin reytingleri ve reklam gelirleri dolayısıyla tüm Tv kanalları dizi ve diğer günlük programlarına yıl başı haftası 1 defaya mahsus ara verdikleri için Diriliş Ertuğrul Dizisi de yıl başı haftasını mütakip 4 Ocak Çarşamba akşamı ekrana gelmeyeceği duyuruldu.

 

Yeni bölümün 11 Ocak Çarşamba akşamı ekranlara gelmesi bekleniyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Reytingleri zaten yüksek olan bir Dizinin bu şekilde gereksiz yere yayına ara vermesi sizce ne kadar doğru? Sizler de düşüncelerinizi ve yorumlarınızı lütfen aşağıda paylaşınız.


Diriliş Ertuğrul 4 Ocak Yeni Bölüm (72. Bölüm) Fragmanı


https://www.youtube.com/watch?v=VZeiVqJ1O_g

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***