Diriliş Ertuğrul 14 Aralık Neler Olacak? Özeti, Fragmanı

Diriliş Ertuğrul 14 Aralık Neler Olacak?


Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan Diriliş Ertuğrulda heyecan dorukta.Simon, kurnazca hamle yaparak, iki obayı birbirine düşürecek bir hamle yapar. Amanda’yı Kayı Obasına getirerek iki obayı da kavuracak ateşin fitilini ateşlemiştir. Simon’un bu hamlesine, Erturğul’un da karşı hamlesi vardır. Öte yandan suçun tek faili olarak görülen Amanda’yı, eşkıyaların yerini Aliyar’a söylemiş olması kurtarabilecek mi?

dirilis-ertugrul-14-aralik-neler-olacak-ozeti-fragmani11

Diriliş Ertuğrul 14 Aralık Özet


Kirli Planı Bozan Başka Bir Kirli Plan.Kirli planının işlemesiyle keyfi yerine gelen Ural, bir anda Amanda’yı eli bağlı olarak karşısında bulur. Simon’un başka bir planı vardır… Simon’un beklenmeyen bu hamlesine öfkelenen Ural, bu hamleyi ihanet olarak görür.
 dirilis-ertugrul-14-aralik-neler-olacak-ozeti-fragmani00


Amanda kozunu oynayan Ural’ın keyfini kaçıracak bir gelişme yaşanır. Devreye soktuğu planıyla Ural’ın nefretini kazandığının farkında olan Simon, Ural hakkındaki planlarında başarılı olacak mı? Öte yandan Simon ve tapınakçıları göz hapsinde tutan Turgut’u büyük bir tehlike beklemektedir.


dirilis-ertugrul-14-aralik-neler-olacak-ozeti-fragmani0


Yaşanan hadiselerin Çavdar Otağında da yansımaları olur. Candar Bey, bu gelişmeler karşısında çocukları hakkında sürpriz bir karar alır. Ertuğrul’a içten içe sevda besleyen Aslıhan’ı bu hususta bekleyen sürpriz gelişme ne olacak?
[gallery columns="4" ids="31729,31728,31724,31726"]


Diriliş Ertuğrul 14 Aralık Fragman İzle,Diriliş Ertuğrul 69.Bölüm Fragman İzle


https://www.youtube.com/watch?v=j854nzWez4w

2Yorum

  1. Ertuğrul ve aslı evleniyorlar? peki halimeye ne oldu?

    YanıtlaSil
  2. Hakkatenn ben geçen izlemedim noldu

    YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***