Diriliş Ertuğrul Simon Öldü Mü? Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

Diriliş Ertuğrul Simon Öldü Mü? Ölecek Mi?


Trt 1 Ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Diriliş Erturğrul yeni bölümleriyle de heyecan yaratmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölüm Ertuğrul'un zehirlenerek öldüğünü zanneden Simon ve adamları Ertuğrul'un planını anlayamamış ve Ertuğrul herkesin kendisini öldü bildiği bir anda Simon'un Hanı'nı alpleri ile basmıştı. Simon ve adamalrı ile cenk eden Ertuğrul ve Alpleri Simon'u ele geçirerek Han'a Kayı boyunun bayrağını asmış ve Hanı Tapınak şovalyelerinin elinden alarak feth etmiştir.  

 

Diriliş Ertuğrul Simon Diziden Ayrıldı Mı? Ayrılacak Mı?


Simon'u ele geçiren Ertuğrul Han'a ve diğer ganimetlere de el koymuştur. Simon ne kadar dirense de fethin tamamlanması için Sİmonun ölmesi şarttır. Bakalım Ertuğrul simonu öldürecek mi? Ertuğrul simon'a ne yapacak? Hep birlikte izleyip göreceğiz. Sizce Ertuğrul Simon'u öldürecek mi? Simon Erturğul'un elinden kurtulacak mı? Lütfen sizler de düşüncelerinizi aşağıda yorumlayınız.


Diriliş Ertuğrul Simon Kim? Tarihte Simon Kimdir? tıklayınızDiriliş Ertuğrul Simon'u öldürdü mü?


https://www.youtube.com/watch?v=lQezN5GKLCE

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***