Diriliş Saadettin Köpek Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrılacak Mı?

Diriliş Ertuğrul Sadettin Köpek Ölecek Mi? Öldü Mü?


Diriliş Erturğul Dizisi TRT 1 ekranlarında tüm heyecanı ile devam ederken Ertuğrul artık fetihlere başlamış ve ilk olarak Tapınakçı Şovalyesi Hancı Simon'un Hanını feth etmiştir. Hancı Simonun Hanını feth eden Ertuğrul ilk ganimetlerin de sahibi olmuş ve hanı da bir kervansaray haline getirerek ticaret kervanlarının uğrak yeri haline gelmiş, daha da güçlenmiştir. Bunun üzerine Saadettin Köpek yine kirli oyunları oynamaya devam etmiştir. Ertuğrul artık tüm kirli oyunların arkasında Köpek'in olduğunu anlayınca Köpek ölmeden bize de obaya da rahat yok der ve Köpek'i öldürmeye karar verir.

Diriliş Ertuğrul Sadettin Köpek Diziden Ayrılacak Mı? Ayrıldı Mı?


Sadettin Köpek kendisine olan güveni ile Ertuğrul'dan beklemediği bir hamle ile karşı karşıya gelir. Ertuğrul karanlık çöktüğü anda alpleri ile birlikte Köpek ve askerlerine baskın yapar. Bakalım Ertuğrul bu baskında Kölpek'i öldürebilecek mi? Köpek Ölecek mi ? Ertuğrul Saadettin Köpeği öldürebilecek mi? Köpek diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılacak mı? Bu konuda siz neler düşünüyorsunuz? Sizce Ertuğrul Sadettin Köpek'i öldürecek mi? Köpek nasıl ölecek? Bu konudaki düşüncelerinizi yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.


Diriliş Ertuğrul Saadettin Köpek Diziden Çıkıyor mu


https://www.youtube.com/watch?v=wB9fJGLVc60

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***