Ertuğrul Emir Sadettin ile Savaşacak Mı? Sadettin Köpek Ertuğrul ile Cenk Edecek Mi?

Ertuğrul Emir Sadettin ile Savaşacak Mı?


Diriliş Ertuğrul TRT ekranlarında her Çarşamba reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Ertuğrul'un Simon'u öldürerek Hanlı Pazar'ı feth etmesi herkesi Ertuğrul'a karşı bir araya getirmiş ve tüm düşmanları aynı anda Ertuğrul'a savaş açmıştır. Sadettin Köpek de  diğer Oba Beylerini bir araya getirmek için kurduğu Toy'a Sadettin Köpek de gelmiştir.

Sadettin Köpek Ertuğrul ile Cenk Edecek Mi?


Emir Sadettin diğer Beyler'in içinde Ertuğrul'u rezil etmek istemiş ancak bunu başaramamıştır.Ertuğrul da Köpek'in yaptıklarının farkındadır. Emir Sadettin ölmeden Ertuğrul yoluna devam edemeyceğini bilir ve Sadettin Köpek'i ortadan kaldırmak ister. Köpek de zaten kurtulmak için fırsat kolladığı Ertuğrul'la savaşmaya hazırdır.Bakalım Ertuğrul ile Emir Saadettin Köpek ne zaman cenk edecek? Ne zaman Köpek ile Ertuğrul arasında savaş çıkacak? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***