Aslıhan Sadettin Köpek İle Evlenecek Mi? Candar Bey Aslıhan Hatunu Verecek Mi?

Aslıhan Sadettin Köpek İle Evlenecek Mi? 1 Şubat


TRT 1 ekranlarının her Çarşamba heyecanla izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul bu haftada ilgiyle izlendi. Ural'ın kendi iktidarı için kardeşi Aslıhan Hatun'u Sadettin Köpek'in aklına sokmuş ve Köpek Aslıhan Hatun ile ilgilenmeye başlamıştır.

Sadettin Köpek Ural'ın da desteğini alarak Candar Bey'den kızı Aslıhan Hatun'u istemiştir. Daha önceden babası Candar Bey'e kesin itaat sözü veren Aslıhan Hatun'u Candar Bey Sadettin Köpeğe Aslıhan Hatun'u verecek mi?

Candar Bey Aslıhan Hatunu Verecek Mi? 


Kızı Aslıhan Hatun'u isteyen Emir Sadettin'e karşı zor durumdadır. Aliyar da Aslıhan Hatun da bu evliliği istemezler. Ancak obanın geleceği için vereceği bu karar Candar Bey için de Aslıhan Hatun için de çok zor ve önemlidir. Aslıhan Hatun babası Candar Bey'in telkinleri ve Ertuğrul'un kendisini reddetmesi üzerine istemeyerek de olsa Sadettin Köpek ile evlenmeyi kabul etmiştir.

Saadettin Köpek sonunda istediği cevabı almış, Aslıhan evlenmeye razı olmuştur. Fakat Lazkaris’in itirafı bütün obayı karıştıracak mahiyettedir. Ayrıca Ural tarafından sürekli Aslıhan’la evlendirileceği vaadiyle avutulan Batuhan bu evliliğe asla razı gelmeyecektir. Bütün bunlardan habersiz olan Köpek, bu sorunları aşarak Aslıhan’la nikâhlanabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 1 Şubat Fragmanı (Güncellenecektir)


https://www.youtube.com/watch?v=C4cixGY2fVA

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***