Diriliş Ertuğrul Tekfur Ölecek Mi? Türk Bizans Savaşı Çıkacak Mı

Diriliş Ertuğrul Tekfur Ölecek Mi?


Ertuğrul Bey Köpek, Ural ve Vasilius'un tüm tuzaklarına göğüs germiş oyunlarını bertaraf ederek kızını kurtarmıştır. Tekfur bunun üzerine Ertuğrul ile dostluk kurmuştur.

Ancak Şer odakları ve özellikle de  Vasilius bu durumdan oldukça rahatsızdır. Tekfur'u Ertuğrul'un Hanında öldürerek Bizans Türkler arasında savaş çıkartmak istemektedir.

Tekfur Ertuğrul ile olan dostluğunu tüm tüccarlara duyurmak isterken  Vasilius'un adamı tarafından pazar yerinde vurulmuş ve ağır yaralanmıştır. Karacahisar Tekfur'u bu yaraya daha fazla dayanamayarak ölmüştür.

Diriliş Ertuğrul Türk Bizans Savaşı Çıkacak Mı?


Tekfur Ertuğrul'un daveti üzerine Han'a misafir olmuş ve ölene kadar bu dostluk devam edecektir diyerek memnuniyetini dile getirmiş Ertuğrul da Karacahisar Tekfur'unun Han'a olan tüm borçlarını silmiştir.Vasilius Tekfur'un Ertuğrul'un Hanında, Türklerin pazarında öldürüldüğünü ve kurtulamazsa Bizans imparatorunu bunun sorumlusunun Türkler olduğunu bileceğini ve Türklerle savaş çıkacağını söyler.

Bakaım Vasilius Tekfur'u öldürecek Mi? Tekfur Nasıl kurtulacak? Bizans ile savaş çıkacak mı? Sizce Tekfur Ölecek Mi? Yaşacayak mı? Tekfur Kurtulacak Mı? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Siz de yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 1 Şubat Fragmanı (Güncellenecektir)


https://www.youtube.com/watch?v=C4cixGY2fVA

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***