Diriliş "Bizans Tekfuru" Kim? Tekfuru Kim Canlandırıyor?

Diriliş Ertuğrul "Bizans Tekfuru" Kim


TRT 1 ekranlarının her Çarşamba reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz hafta diğer dizi yapımcıları ile aldığı ortak kararla yayınlanmamış 11 Ocak Çarşamba akşamı da yeni bir dekor ve yeni oyuncularla ekranlarda yeniden heyecan estirmeye devam ediyor.

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde Ertuğrul Simon'u öldürmüş ve diziye bu hafta yeni düşmanlar dahil olmuştur. Hancı pazarını fetheden Ertuğrul ticaret için çevreden gelecek olan tehlikelere karşı önlem almış ve güvenliğini sağlamak istemiştir. Bu hafta yeni düşmanı Bizans Tekfuru'nun sarayına giden Ertuğrul Tekfur'un has adamı Vasilyus ile karşı karşıya gelecek.

 

Diriliş Ertuğrul "Tekfuru" Kim Canlandırıyor?


Diriliş Ertuğrul dizisinde Bizans Tekfuru karakterini sık sık göreceğiz gibi. Şimdilik Tekfur karakterini kimin canlandırdığı konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak net bilgiler geldikçe sizlerle buradan paylaşılacaktır. Sizce Tekfur karakterini kim canlandırıyor? Tekfur ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda  bizlerle paylaşabilirsiniz.


Diriliş Ertuğrul Tekfur Karakteri Kim


https://www.youtube.com/watch?v=ttum_57tGvA

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***