EDHO 3 Ocak Yeni Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 3 Ocak Yeni Bölüm Neden Yok,


Atv ekranlarında Salı akşamları reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 3 Ocakta neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 3 Ocakta neden yayınlanmıyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 3 Ocakta yeni bölümünün yayınlanmaması akıllara bu soruları getirdi. Bakalım Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 3 Ocakta var mı Yok Mu? 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 3 Ocak  Neden Yayınlanmıyor,


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi yerine ATV ekranlarında 3 Ocak Salı akşamı Maymunlar Cehennemi adlı sinema filminin olması sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz diğer diziler gibi yıl başı haftası yeni bölüm yayınlanmadı.Dizi sektörü arasında yapılan bir anlaşmayla diziler yılın ilk haftası yeni bölüm yayınlamadılar. Dizilerdeki izlenme oranlarının düşüklüğü ve maliyetlerin yüksek olması dizi sektöründe bir haftalık aranın yaşanmasına sebep oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 3 Ocakta yayınlanacak olan yeni bölümü 10 Ocak Salı akşamı yayınlanacak.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 10 Ocak Yeni Bölüm Fragmanı


https://www.youtube.com/watch?v=HZ0bqTzot_o

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***