EDHO İlyas Suzi Arasında Aşk Mı Yaşanıyor? İlyas ve Esra Boşanacak Mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) İlyas Suzi Arasında Aşk Mı Yaşanacak


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Atv ekranlarında heyecanla izlenirken yeni yıla girdiğimizden beri 3 haftadır yayınlanmadı. Son bölümde diziye dahil olan Suzi karakterine can veren güzel oyuncu Meryem Uzelli de herkes tarafından merak konusu olmuştu. Acaba Suzinin rolü ne olacaktı? Sadece bir Rus ajanımıydı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) İlyas ve Esra Boşanacak Mı?


Suzi son bölümde diziye dahil olmuş ve Rus ajanı canlandıracaktı ancak özellikle çapkınlıkları bol olan çakırbeyli ailesinde İlyas daha önce de Avukat Özgür ile aşk yaşamış ve Esra ile aralarında soğuk rüzgarlar esmişti. Şimdi de Esra ile arasına Suzi ile İlyas'ın yakınlaşması ve yaptığı kaçamak girecek gibi. İlyas tan boşanmak isteyen Esra İlyas'tan boşanabilecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Fragmanı


https://www.youtube.com/watch?v=LrEKFpuQzX8

Yorum

  1. Düzeltme ihtiyacı duyd: İlyas Özgür'le aşk yaşamamıştı.Yaren teşvik ettiği için Özgür İlyas'la flört ediyordu ancak İlyas karşılık vermeden onunla arkadaslik etmeye çalışıyordu. Ancak Esra'ya sürekli bir şekilde İlyas ve Özgür haberleri haberleri gelip İlyas'ın onu aldattığı söylenerek Esra kışkırtılıyordu.

    YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***