EDHO Özer Diziden Neden Ayrıldı? Başka Dizide Mi Oynayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Özer (Hakan Karahan) Diziden Neden Çıktı?


Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tüm heyecanı ile devam ederken 53. bölümünde diziden sevilen bir karakter ayrıldı. Sevenlerini hüzne boğan Özer (Hakan Karahan) Hızır Çakırbeyli tarafından masada öldürülerek diziden ayrıldı. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Özer (Hakan Karahan) Diziden Neden Ayrıldı?


Uzun süredir Hızır Ölmez Kardeşlere bilgi sızdıran, dış güçlerle birlikte çalışarak hainlik yapan kişiyi ararken masadaki hainin Özer olduğunu öğrenir ve bu hainliğin sadece masaya değil bombaların patlatıldığı Ülkemize de olduğunu söyler ve masada bu hainin ölümü için kendisi de el kaldıran Özer'i silahla vurarak öldürür. Özer karakterine can veren Hakan Karahan senaryo gereği ölerek diziden ayrılır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Özer (Hakan Karahan) Başka Dizide Mi Oynayacak? Hangi Dizide Oynayacak?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi başladığı günden beri en çok sevilen oyunculardan birisi olan Hakan Karahan oyunculuğu ile diziye değer katan birisiydi. Haliyle hayranları diziden ayrılan Hakan Karahan'ın başka dizide oynayıp oynamayacağını merak ediyorlar. Şuan için Hakan Karahan'ın başka bir dizi ile anlaşması yok ancak usta oyuncunun ekranlardan çok ta uzak duracağını düşünmüyoruz.

Sizce Özer gibi bir karakterin Hakan Karahan gibi bir oyuncunun bu şekilde öldürülerek diziden ayrılması ne kadar doğru? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizler de düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda paylaşabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Özer (Hakan Karahan) Kimdir? TıklayınızEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Özer (Hakan Karahan) Ölüm Sahnesi


https://www.youtube.com/watch?v=D_wPGjgeDVQ

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***