"Yeni Gelin" dizisi ile ilgili tüm ayrıntılar haberimizde

"Yeni Gelin" Dizi Ne Zaman Başlayacak, Hangi Kanalda, Oyuncu Kadrosu???


Yeni bir Hürrem Sultan ile tanışacağımızın habercisi olan Yeni Gelin dizisi ile ilgili ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. Dizinin "Yeni Gelin" olarak Birezilya'dan bir güzeli Türkiye'ye getireceği haberleri gündeme bomba gibi düştü. İşte Yeni Gelin dizisi ile ilgili tüm detaylar.


"Yeni Gelin" dizisi hangi kanalda olacak?


Yeni bir fenomen olarak Türk dizileri arasında yerini alacağa benzeyen Yeni Gelin dizisi Show Tv ekranlarında olacak. Show Tv'nin 2017 için sağlam projeleri izleyicisi ile buluşturduğunu dikkate alırsak yeni bir reyting rekortmeni dizinin ayak seslerini duyuyor gibiyiz. Özellikle İçerde dizisi gibi sağlam bir yapımın Show Tv ekranlarında olması ve diğer taraftan Cesur Yürek, Aşk Laftan Anlamaz ve Gülümse Yeter gibi yapımların da bir hayli ilgi görmesi Yeni Gelin dizisinde beklentileri yükseltti.

"Yeni Gelin" dizisi Oyuncu Kadrosu?


Show Tv ekranlarında 2017 sezonu için hazırlanan dizinin oyuncu kadrosu da dikkatlerden kaçmadı. Dizi hakkında az da olsa gelen haberlere baktığımızda dizinin güçlü oyuncu kadrosu göz kamaştırıyor. Yeni Gelin dizisinin oyuncu kadrosu şöyle; Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu , Murat Kocacık, Dağhan Külegeç ve Lale Başar gibi başarılı oyuncular dizide yer alacak.

"Yeni Gelin" dizisi Oyuncu Konusu ne?


Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde gizi isimlerin yer alacağı dizi konu itibari ile romantik komedi tadında olacak. Yeri geldiğinde ağlatacak yeri geldiğinde ise güldürecek. Yeni Gelin dizisinin konusu ise kısaca şöyle olacak. Aşık olup Anadolu’da yaşayan büyük bir Türkmen Aşireti'ne gelin giden şehirli genç kızın yeni gelinlik hallerini anlatacak. İçinde bir çok hikaye barındıran dizinin çekimleri Türkiye'nin güney şehrinden birisinde olacak.

Yeni Gelin'i canlandıran Jessica May Drociunas kimdir?


175 cm boyunda olan Jessica May Drociunas 85 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözleri olan Jessica May yeşil gözlüdür.

Yeni Gelin'de rol alacak Dağhan Külegeç Kimdir?


1978 İstanbul doğumlu oyuncu Dağhan Külegeç 170 cm boyunda 63 kg ağırlığındadır. Şöhreti KAvak Yelleri dizisinden kazanan oyuncu, Survivor yarışmasına katıldıktan sonra Kiraz Mevsimi dizisinde rol aldı.

Yeni Gelin'de rol alacak Lale Başar kimdir?


1964 Ordu doğumlu oyuncu 161 cm boyunda 63 kg ağırlığındadır.Kemal Başar'la evli olan sanatçı Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun oldu. Hayat Bazen Tatlıdır, Aşk Yeniden,Dudaktan Kalbe, Samyeli gibi birçok projede yer aldı.

 

Yeni Gelin dizisi nerede çekilecek? Dizi seti nerede olacak?


Bir Türkmen Aşiretine gelin olarak gelen şehirli bir kızın acemi gelin hallerini konu edinecek olan Yeni Gelin dizisinin çekimleri Adana’da yapılacak. Adana'nın belli başlı ilçelerinde ve güzide mekanlarında yapılacak olan çekimlerin yeri şuan için sır gibi saklanıyor. Dizi yayınlanmaya başladığında ayrıntılar mutlaka gelecektir.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Aşk Yeniden’den tanıdığınız Ersoy Güler'in yaptığı "Yeni Gelin" deneyimli oyuncu kadrosu ve renkli senaryosu ile bu kış Show TV'de olacak.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***