Savaşçı Dizisi Başrol Oyuncusu Kim? Hangi Karakteri Canlandıracak?

Savaşçı Dizisi Başrol Oyuncusu Kimdir,


Fox ekranlarında 2017 yılı için hazırlanan Savaşçı Dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Ancak fragmanda yalnızca bir oyuncunun gösterildiği ve yüzünün de net çıkmadığı görünüyor. Herkesin kim olduğunu merak ettiği başrol oyuncusu bakalım kim ve hangi karakteri canlandıracak.

Savaşçı Dizisi Başrol Oyuncusunun daha önce özellikle de Sungurlar dizindeki başarılı oyunculuğu ile tanınan Mert Kılıç olduğu söyleniyor. Mert Kılıç Sungurlar dizisinde de Tim komutanı rolü ile ekranlara gelmiş ve adeta komutan karakteri ile bütünleşmişti.


Savaşçı Dizisi Başrol Oyuncusu Hangi Karakteri Canlandıracak?


Bir asker dizisi olacak olan Savaşçı Dizisi ülkemizin dört bir taraftan mücadele verdiği terör örgütlerine karşı yapılan operasyonları ve askerlerin kahramanlık hikayeleri anlatılacak. Şimdilik başrol oyuncusu Mert Kılıç'ın hangi isimle hangi karaktere can vereceği hakkında resmi olarak net bir bilgi paylaşılmadığı için sizlere bilgi veremiyoruz. Ancak en kısa zamanda açıklandığı anda konu hakkında sizlerle buradan paylaşacağız.

Sizce fragmanda yüzü net olarak gösterilmeyen, kahramanca bir duruş gösteren karakter ismi ne? Savaşçı dizisi başrol karakteri kim? Aşağıda bu konu ile ilgili düşüncelerinizi ve bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

Savaşçı Dizisi 2.Tanıtım Fragmanı


https://www.youtube.com/watch?v=9EkCluDh2jg

2Yorum

  1. Başrolde tayanc Ayaydın olmasını isterdik çok başarılı sanatcimiz Sakarya fırattı.Gönülden bunun olmasını isterdik. Hatta böyle olacağını da hayal etmiştik. Son derece isabetli bir seçim olurdu.Hatta Sakarya Fıratı sadece onun için beyaz tv de tekrarını o kanalı benimsemedigimiz halde sadece onu tekrar izlemek için seyrediyoruz.

    YanıtlaSil
  2. Başrol Mert KILIÇ Bu film kaçmaz kaçırılmaz.

    YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***