Savaşçı Dizisi Nerede Çekiliyor? Konusu? Fragmanı

Savaşçı Dizisi Konusu


Fox Tv'nin 2017 için hazırladığı en iddialı dizisi Savaşçı bir aksiyon dizisi olacak. Savaşçı bir askerin hayatını konu alan dizi Limon filmin yapımcılığında ekranlara gelecek. Türklerin tarihin başından beri yaşadıkaları destanın anlatılacağı dizide Özel Kuvvetled egörevli bir Bordo Bereli Tim'in hikayesi anlatılıyor. Savaşçı, öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında da bir ilk olacak. Onlar, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan kahramanlar.

Onlar ölümün, yaşamın, ülke ve onurun tüm ağırlığını genç omuzlarında bayrak gibi taşıyanlar. Onlar vatan sevgisinden söz etmek yerine, vatana en değerli şeylerini, canlarını adayanlar. Onlar Türkiye’nin sıkılmış yumrukları; onlar Türk Ordusunun gözbebeği.
Onlar Çin sarayında Kürşat, Malazgirt’te süvari, Tuna’da akıncı, Sakarya’da kuvvacı, Kıbrıs’ta mücahit.
Savaşçı, kan ve canla, özveri ve sevgiyle, ter ve gözyaşıyla tutuşmuş, hiç sönmeyecek bir ocağın öyküsü.


Savaşçı Dizisi Nerede Çekiliyor


Savaşçı dizisi ile ilgili cast çalışmaları devam ederken dizinin nerede çekildiği de merak konusu oldu. Ülkemizdeki terör olaylarındaki bir askerin kahramanlık hikayeleri anlatılacağı dizinin çekimlerine İstanbul'da başlandı ancak ilerleyen bölümlerde dizi setinin Eskişehir'e taşınması bekleniyor.

Savaşçı Dizisi Fragmanı


https://www.youtube.com/watch?v=Wvcbpl_0EJ8

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***