Yeni Gelin Nerede Çekiliyor? Dizi Çekimleri Nerede?

Yeni Gelin Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?


2017 yılı için hazırlanan diziler netleşmeye başladı. Show Tv de yayına hazırlanan Yelin Gelin çekimleri başladı. Dizi haberlerinin çıkmasının arkasından Yeni Gelin dizisinin çekimleri nerede yapılıyor? Dizi seti nerede gibi sorular da akıllara gelmeye başladı.

[kirmizibuton]Yeni Helin Karadenizin Hangi köyünde Çekiliyor Yeni Sezon  [/kirmizibuton]


 

Yeni Gelin Dizisi Çekimleri Nerede? 


Yeni Gelin dizisi bilindiği üzere Şehirli zengin bir genç kızın aşiret içerisindeki yaşadığı gelinlik halleri konu alınacak. Aşiret ortamı havsını verebilmek için çekimlere Adana'da başlayan dizi ekibinin daha sonra diziyi İstanbul'a taşıyıp taşımayacağı da belli değil. Yani şimdilik çekimler Adana'da yapılıyor.


Yeni Gelin Dizi Seti Nerede?


11 Mart Cumartesi akşamı yayınlanmaya başlayan Yeni Gelin Dizisinin dizi setinin çekim yeri Adana'da karaisalı,kırıklı köyü,aski arıtma tesisleri yolundaki köprü çevresi çayırlarıdır.

Yorum

  1. Uğur Gönüler16 Nisan 2017 03:25

    Bizim Yörüklerde Aşiret vardır ama bunların yorukle benzer bi tarafı yok. Adana yla hele uzaktan yakından alakasi yok. Ortaya karışık alakasız sivelerle film yapmışlar. Sözde Yörük Beyi olmuş oluyor ama biraz daha özenin be kardeşim Adana li dışında herşeye benziyürler.

    YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***