Aliyar Bey (Cem Uçan) Diziden Neden Ayrıldı? Başka Dizide Mi Oynayacak?

Son Güncelleme 27 Mayıs 2017

Diriliş dizisinde 27 mayıs akşamı yayınlanan bölümünde Komotan vasilyus un kurduğu pusuda önce ok ile yaralalan ardından da çok ağır iki kılınç darbesi alan Aliyar Bey Öldü mü? 

Aliyar Kimdir? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler İçin Tıklayınız


Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlandığı günden beri her Çarşamba izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Candar Beyin ölümü üzerine Ertuğrul Bey Sulhu sağlamak amacıyla Sadettin Köpek ile Aliyar Bey'in Çavdar obasına bey seçilmesi şartıyla Ural Bey'i azad etmişti.

[kirmizibuton]Diriliş Ertuğrul Oğlu Savcı Bey Tarihte Kimdir?[/kirmizibuton]


Ancak Ural Bey babası Candar Bey'in ölümünden sorumlu tuttuğu Aliyar Bey'in bey seçilmesini kendisine yedirememiş ve Aliyar Bey'i ilk fırsatta öldürmek istemiştir. Dizide Aliyar karakterine can veren Cem Uçan öldürülmüştür.

Diriliş Ertuğrul Aliyar ( Cem Uçan) Diziden Neden Ayrıldı?


Diriliş Ertuğrul dizisinin belkide en çok sevilen en çok beğenilen karakterlerinden birisi olan Candar Bey'in oğlu, Çavdar Obasının yeni beyi Aliyar Bey Batuhan'ın kardeşi Aslıhan'ı kaçırması ve Çavdar Obasına Bey olma hırsıyla kurduğu tuzaktan habersiz Aslıhan Hatun'u kurtarmak için peşine düşmüş ancak Batuhan ve yanındaki adamlarının ihaneti sonucunda Batuhan'ın tuzağına düşmüş ve senaryo gereği diziden ölerek ayrılmıştır.

Aliyar Kimdir? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler İçin TıklayınızDiriliş Ertuğrul Aliyar ( Cem Uçan) Başka Dizide Mi Oynayacak?


Şuan için ayrılması tamamen sanaryodaki rolünün bitmesinden kaynaklanıyor. Yani herhangi bir dizi projesi yoktur. Ancak bu ilerde de olmayacak anlamına gelmiyor. Ünlü oyuncuyu umarız ileriki zamanlarda yeni dizilerde de görebiliriz.

Diriliş Ertuğrul 22 Şubat 78. bölüm Fragmanı


https://www.youtube.com/watch?v=tquKT96bWHw&t=0s

Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***