Aliyar Bey Öldü Mü? Ölecek Mi? Diziden Ayılacak Mı?

TRT ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi diriliş Ertuğrul 22 Şubat Çarşamba akşamı da heyecanla izlenmeye devam ediyor. Dizide Aliyar karakterine can veren Cem Uçan geçtiğimiz hafta Çavdar obasına Bey olmuştur.

[kirmizibuton]Diriliş Ertuğrul Oğlu Savcı Bey Tarihte Kimdir?[/kirmizibuton]


Aliyar Bey babası Candar Beyin ölümünden sorumlu tutulmuş, Ertuğrul'un Aliyar'ı Bey seçilmesi sözü ile Ural'ı Azad etmiş ancak Ural ve Köpek yaptıkları plana göre aliyar'ı öldürüp yerine Ural'ın Bey olması sağlanacaktır.

Diriliş Ertuğrul Aliyar Bey Öldü Mü? Ölecek Mi?


Aliyar Bey karakterine can veren Cem Uçan dizide oldukça sevilen adaletli bir karaktere can vermiştir. Aliyar Batuhan'ın Aslıhan Hatun'u kaçırması üzerine kadeşin bulmak için Batuhan'ın peşine düşer. Ancak kurulan tuzaktan habersizdir. Batuhan Aliyar'a tuzak kurmuş hatta yanındaki adamları bile satın almıştır.

Aliyar Batuhan'a ve adamlarının ihanetine karşı kanının son damlasına kadar savaşmış Ancak senaryo gereği Ural bey ve Sadettin Köpek'in oyununa gelmiş ve diziden ölerek ayrılmıştır.

Aliyar Kimdir? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler İçin Tıklayınız


Siz Aliyar Bey'in ölmesi ve diziden ayrılması konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de konu ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.


Aliyar Bey (Cem Uçan) Diziden Neden Ayrıldı? Başka Dizide Mi Oynayacak? TıklayınızAliyar Bey Öldü Diziden Ayılacak Mı?


https://www.youtube.com/watch?v=tquKT96bWHw

2Yorum

  1. Ali yarin tarihte ölmemesi gerekir

    YanıtlaSil
  2. Aliyar bey ölürse film in tadı kalmaz izlenmez olur yani halkın heyecanını elde etmek için tamam bazı konuları yapın da karakteri öldürmeyin

    YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***