Candar Bey (Erden Alkan) Diziden Neden Ayrıldı? Neden Çıktı? Başka Dizide Mi Oynayacak?

Diriliş Ertuğrul Candar Bey (Erden Alkan) Diziden Neden Ayrıldı? 8 Şubat


Diriliş Ertuğrul dizisi Çarşamba akşamları heyecanla izlenmeye devam ederken dizide 8 Şubat akşamı üzücü bir olay yaşandı.Ural bunca zaman yaptıklarının bedeli olarak İdam cezasına çarptırılmış ve infazı gerçekleştirilmek üzere hacı pazarında idam edilecektir.

O esnada buna izin vermek istemeyen Candar Bey isyan eder ve Ural infaz edilirse burası kan gölüne döner diyerek kılıcını çekmiştir. O esnada Kalp krizi geçiren Candar Bey diziden ölerek ayrılmıştır.

Diriliş Ertuğrul Candar Bey (Erden Alkan) Diziden Neden Çıktı?


Candar Bey daha öncede bir kaç defa rahatsızlanmış ancak oğlunun bu şekilde infaz edilmesine yüreği daha fazla dayanamıştır. Senaryo gereği diziden ölerek ayrılan Candar Bey'in Diriliş Ertuğrul Dizisinden Ayrılmasının asıl sebebi ise Candar Bey'in çekimler esnasında gerçekten kalp krizi geçirerek bir süre yoğun bakımda yatmış olması ve artık dizide rol alamayacak olmasıdır.

Diriliş Ertuğrul Candar Bey Kimdir? Gerçek Adı Ne? Tarihte Candar Bey Kim? Tıklayınız
Diriliş Ertuğrul Candar Bey (Erden Alkan) Diziden Başka Dizide Mi Oynayacak?


Candar Bey ile ilgili olarak yaşının verdiği rahatsızlıklar ve dizi çekimlerinde ağırlaşarak yoğun bakımda tedavi görmesi üzerine artık herhangi bir dizide oynaması söz konusu değil. En azında bir süre tamamen iyi olana kadar hiç bir dizide rol almayacaktır. Candar Bey'in diziden ayrılması konusunda sizler ne düşnüyorsunuz? Sizlerde konu ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***