Diriliş Batuhan Ölecek Mi? Diziden Neden Ayrıldı?

TRT 1 ekranlarında heyecanla izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinde olaylar hiç durulmuyor. Dizide Batuhan karakterine can veren Osman Albayrak dizide senaryo gereği Çavdar Obasının Beyi Candar Bey'in kızı, Ural ve Aliyar Bey'in kardeşleri Aslıhan Hatuna aşık olmuş ve O'nunla evlenebilmek için Ural'ın en has adamı olmuştur.

Ancak hiç bir şey planladığı gitmemiştir. Önce Candar Bey Aslıhan Hatun'u Ertuğrul ile evlendirmek istemiş daha sonra Ertuğrul bunu kabul etmeyince Ural kardeşi Aslıhan Hatun'u Emir Saadettin'e vermek istemiş ve Aslıhan Hatun istemeden de olsa bu izdivacı kabul etmiştir.

Diriliş Batuhan (Osman Albayrak) Ölecek Mi?


Ural Bey yaptıklarının bedelini ödemek üzere yargılanınca ve Ural'ın Aslıhan Hatun'u Emir Saadettin'e vermek isteyince Ural'ın yanından ayrılmış ve O'na düşman olmuştur. Aslıhan Hatun da babasının ölümünün arkasından Çavdar Obasının Beyliğine Aliyar'ın seçilmesi üzerine babasının mezarına gitmiş ve o esnada oralarda olan Batuhan Aslıhan hatunu kaçırmıştır.

Diriliş Batuhan (Osman Albayrak) Diziden Neden Ayrıldı? Başka Dizide Mi Oynayacak?


Aslıhan Hatun'u zorla kaçıran Batuhan hem Ural'ın hem Aliyar'ın Hem de Emir Saadettin'in hedefi haline gelmiştir. Batuhan'ın peşine düşenler Aslıhan Hatun'u kurtarır. Tabi o esnada Batuhan karakterine can veren Osman Albayrak dizide senaryo gereği ölerek ayrılır.

Diriliş Ertuğrul Batuhan Kimdir? Tıklayınız


Batuhan diziden ölerek ayrılmasının arkasından hemen ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İstihbaratçı karakteri ile rol almaya başlamıştır. Siz konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı


https://www.youtube.com/watch?v=tquKT96bWHw

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***