Diriliş Ertuğrul Bamsı Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul bu haftada heyecanla izlenmeye devam ediyor. Dizide bamsı karakterine can veren Nurettin Sönmez Kayı Gençleri İçerisinde İyi Derece Kılıç Kullanan Bir Yiğittir. İri Cüssesi Ve Cesareti Onu Zorlu Dövüşlerde Ön Plana Çıkarır. Onun Bu Korkutucu Görüntüsü Altında İse İyi Bir Kalbi Vardır. Bamsı Beyrek, Ertuğrul Bey’E Koşulsuz Bir Sadakatle Bağlıdır.

Kayı Obasının Ve Ertuğrul Bey’İn Vazgeçilmez Alpları Arasında Olan Bamsı, Çift Kılıçla Savaşabilen Korkusuz Bir Alptır. Fakat En Gergin Durumlarda Dahi Saflığı İle Sempati Kazanıyor.Bamsı eski Tekfur'un kızı Helena'ya gönül vermiş ve O'nu görmek için sık sık kaleye gitmeye başlamıştır. Ancak yeni Tekfur Vasillius da Helena'nın güzelliği karşısında O'nu istemeye başlamış ve Helena ile evlenmek için elinden geleni yapmaktadır.

Diriliş Ertuğrul Bamsı Ölecek Mi? 15 Mart


Bamsı yine Helena için kaleye gitmiş ve bu gidişinden, Helena ile görüşmesinden haberdar olan Vasillius Bamsı'yı askerlerine zindana attırmıştır. Ancak Vasillius Helena'nın kendisi ile evlenmesi şartıyla Bamsı'yı serbest bırakır ve peşine de eski bir komutan olan Teo'yu salar.

Kaçarken Bizans askerleri ve Teo ile karşı karşıya kalan Bamsı askerleri öldürdükten sonra tekrar Teo ile cenk ederler ancak Bamsı bu defa ağır yaralanır.

Diriliş Ertuğrul Bamsı Diziden Ayrılacak Mı? 8 Mart


Bamsı Beyrek Diriliş Ertuğrul dizisinde belki de en çok sevilen karakterlerden birisiydi. İzleyicileri hüzne boğan bu ölüm ve ayrılık için tepkiler de gelmeye başladı. Çünkü Bamsı Diriliş Ertuğrul dizisinin simge isimlerinden birisiydi. Bamsı karakteri Türklerin sadakatini, saflığını, dürüstlüğünü, samimiyetini, cesaretini,gücünü, kısacası gerçek bir Türkü simgeliyordu. 3 sezondur Ertuğrul'un en sadık alplerinden birisi olarak her daim yanında olan Bamsı Beyrek aşkı Helena uğruna zindana düşmüş ve bu uğurda ölerek diziden ayrilir.

Bamsı (Nurettin Sönmez) Diziden Neden Ayrıldı? Başka Dizide Mi Oynayacak Tıklayınız


Siz Bamsı Beyrek'in ölmesi ve diziden ayrılması konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.


https://www.youtube.com/watch?v=EOhnbbMyldA

10Yorum

 1. Bamsi ölürse ben bu filmi daha izlemem

  YanıtlaSil
 2. Gardaslar bamsi Gardas getmecudur.sakın olana gondermecunuz haa

  YanıtlaSil
 3. Su dizilerde sevilen karakterlerin diziden cikarilmasi hangi dizi olursa olsun tadi kaçıyor akıllı olun :)

  YanıtlaSil
 4. Bu adamın ölmesi reytingleri %21 oranında düşürür

  YanıtlaSil
 5. Muhammed Ali9 Mart 2017 02:11

  Film benim için bitmiştir

  YanıtlaSil
 6. Daha bamsıyı helenaya isteyeceyuk gardaşlar bamsı gitmesuunn

  YanıtlaSil
 7. Bamsı ölmesin halk olarak tepkiliz tarihte böyle bişey de yok kalbim acıdı geri dönsün erturul alpleri olmasa izlemenin anlamı yok ölmesinler

  YanıtlaSil
 8. Evet ya dizinin yapımcısına sesleniyorum bamsı ölmesin lutfen

  YanıtlaSil
 9. Çok üzüldüm bamsı dizide mutlaka kalmalı lütfen

  YanıtlaSil
 10. Bamsı öldüğü zaman filmin benim için bir anlamı kalmaz benim görüşüm böyle ama lütfen ölmesin

  YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***