Diriliş Ertuğrul İmparator Karakterini Kim Canlandıracak? İmparator Kim

Diriliş Ertuğrul İmparator Karakterini Kim Canlandıracak?


Diriliş Ertuğrul dizisi TRT 1 ekranlarında her çarşamba reyting rekorları kırmaya devam ederken dizide yavaş yavaş Osmanlı Devlet'inin kuruluşuna doğru gidilmeye başlandı. Ertuğrul'un 2016-2017 sezonunda göç ederek Bizans kalesi olan Karasioğulları Kalesine kadar gelmesi Bizans İmparatoru karakterini de sık sık duyar olduk.

Ertuğrul'un tapınakçı şovalyesi Simon'u öldürerek Hancı Pazarı feth etmesi üzerine Bizans İmpatorluğu rahatsız olmuş ve Eskişehir yakınlarındaki Karacahisar kalesi tekfuru ve Vasillius Ertuğrul ile temasa geçmiştir. Ancak Vasillius Tekfur'u öldürterek Ertuğrul ile Bizansı karşı karşıya getirmiştir.

Diriliş Ertuğrul İmparator Kim? 


Dizide İmparator karakteri şuan için hayali bir karakter. Yani şimdilik bir kurgudan ibaret olan İmparator karakteri ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacak mı? Bu konu ile ilgili henüz bir resmi açıklama yok. Ancak ilerleyen bölümlerde senaryo gereği Ertuğrul ile Bizans arasında savaş çıkacağından İmparator'un da ortaya çıkacağı kesin gibi.

Sizce İmparator karakteri ortaya çıkacak Mı? İmparator karakterini kim oynayacak? bu konu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Siz de konu ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm fragmanı


https://www.youtube.com/watch?v=C4cixGY2fVA

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***