Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm 1 Mart Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Trt ekranlarında izleyiciyi adeta ekran başına kilitleyen Reytinglerde zirveyi kimseye bırakmayan Diriliş Ertuğrul Dizisinden izleyicilerine kötü haber geldi. Çarşamba günleri yayınlanan dizi bu hafta 1 Mart Çarşamba izleyicisiyle buluşamayacak. Peki neden yayınlanmıyor? Ne yayınlanacak?

Yapılan Kamuoyu açıklanmasında mevsimsel şartlara bağlı olarak çekim sahamızda yaşanan sorunlar nedeniyle yayınımıza bir hafta ara vermek zorunda kaldık. 1 Mart günü Diriliş Ertuğrul tekrar bölümü ile TRT 1 ekranlarında olacaktır. Dizimizin 79. Bölümü 8 Mart Çarşamba günü saat 20.00 de Trt 1 ekranlarında yayınlanacaktır.

Diriliş Ertuğrul Dizisinin içerik yapım ve Prodiksiyon olarak büyüklüğü göz önüne alındığında yaşanan gecikmenin siz değerli izleyicilerimiz tarafından anlayışla karşılanacağına inanıyoruz. Saygılarımızla şeklinde açıklama yapıldı.

Diriliş Ertuğrul Son bölümünde Sadettin Köpek ve Vasilyus bin bir oyunla çıkarlarına hizmet eden Ural'ı kurtarmaya çalışmış, ancak mahkeme Ural'ın idamına karar vermişti. Candar Bey'in ölmesi dengeleri alt üst etmiş Vasilyus iki adamını öldürerek Ural'ı idamdan kurtarmış. Tüm bu gelişmeler devam ederken Çavdar Obasında seçim heyecanı devam etmektedir. Acar Bey'in beyliğe talip olması Aliyar Bey'in işini zorlaştırmıştır. Ertuğrul'un ise amacı Aliyar'ın bey olmasıdır. Vasilyus ise Helena'ya olan ilgisini belli etmektedir. Diğer taraftan da Bamsı Helena'nın aşkı ile kavrulmaktadır. Helena ne yapacaktır?

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***