Diriliş Ural İdam Edilecek Mi? Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

Diriliş Ural İdam Edilecek Mi? 8 Şubat


Diriliş Ertuğrul Dizisi TRT 1 ekranlarında tüm heyecanı ile izlenmeye devam ederekn Tekfur'un ölümü ile Ural'ın üzerine kalan süikast Ural'ın tüm yaptıklarını ortaya çıkartır. Ural yaptıklarının hesabını vermek üzere Pazar yerinde mahkemeye çıkartılır.

Ural'ın Tekfur'u öldürtmediğini Candar Bey de Emir Saadettin de bilir. Saadettin Vasillius ile anlaşma yapar ve Ural'ı mahkemede serbest bırakacağını söyler ancak bunu Etuğrul öğrenmiştir.Ertuğrul Ural'ın kaçmasına izin vermeyecektir. Ertuğrul mahkeme için Sultan Alaaddin den bir kadı talep etmiştir.

Diriliş Ural Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı? 8 Şubat


Emir Saadettin'in oyunu ile idamdan kurtulan Ural Ertuğrul ve Turgut Alp'in elinden kurtulamaz. Ural'ı Emir Saadettin kollasa da Ertuğrul Vasillius ile Sadettin'in yaptığı plandan haberdardır. Bunun için Erturğul da bir oyun oynar ve onların planlarını kafalarına geçirir.

Ural'ı infaz için Konyaya götürme bahnesi ile Vasillius Ural'ı kaçırtarak yanına getirtmek ister ancak Ertuğrul'un planından habersizdir. Ertuğrul talep ettiği Kadı ile gerçek bir mahkeme kurdurmuş ve Kadı'nın kararı ile Ural Bey'in infazı gerçekleştirilecek ve Ural ölerek diziden ayrılacaktır.

Diriliş Ertuğrul Candar Bey Ölecek Mi? TıklayınızDiriliş Ertuğrul Ural İnfaz Ediliyor mu? 8 Şubat Frgamnı


https://www.youtube.com/watch?v=X35CrbHm-7I

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***