EDHO 21 Şubat Kim Öldü? İlyas Mı Öldü Suzi Mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 21 Şubat Kim Öldü?


ATV ekranlarında heyecanla izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Salı akşamları izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Suzi'nin ölüm emri verilmiş ve Suzi ile İlyas beraberken İlyas'ın evine baskın yapılmıştı.

Baskında Suzi ile İlyas ne kadar karşı koymuş olsalar da kurşunlardan kaçamamışlar .Handan İlyasın yanına gitmiş ve evin önünde İlyas'ın adamlarının olmadığını görünce bi aksilik olduğunu anlamıştır.O esnada Suzi ile İlyas'ı bir arada görünce geri dönerken CIA adamlarını görmüş ve İlyas'a haber verecekken vurularak ölmüştür. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 21 Şubat İlyas Mı Öldü Suzi Mi?


Handan'ın vurularak cama yapıştığını gören İlyas ile Suzi pusuyu farketmişler ve çatışmaya girmişlerdir. O esnada Suzi yaralanmış olsa da İlyas ile birlikte CIA adamlarının üstesinden gelirler.

İlyas ve Suzi yaralı olarak kurtuldukları çatışmada Alparslan'ın annesi, İlyas'ın yengesi Handan ağır yaralanmış ve diziden ölerek ayrılmıştır. Siz de konu hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=mV8tdlOBsLE&t=0s

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***