EDHO Ayşen Ve Civciv Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Ayşen Ve Civciv Ölecek Mi?


ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta da heyecanla izlenmeye devam etti. CIA Hızır'ın ve Davut'un attığı her adımdan haberdar olmak için Hızır'ın ve Davut'un evine dinleme cihazı yerleştirir. Bunun için de ailenin içinden birisini seçerler.

Daha önce Ayşen Ve Civciv çocuklarını kaybetmiş ve Enişte ile Hızır da onları üzülmesin diye kızların yerine eniştenin kızını vermişlerdi. Bunu öğrenen Ayşen ve Civciv deliye dönmüş ve herkese saldırmaya başlamıştı. Hızır da Civcivîn ayaklarına sıkarak O'nu kovmuştu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Ayşen Ve Civciv Diziden Ayrılacak Mı?


Ayşen ve Eniştenin bu durumundan faydalanan Hızır'ın düşmanları ve CIA onları yut dışında istedikleri yaşatmak ve korumak vaadiyle tekrar Hızır'ın yanına yerleştirmişler ve Ayşen'e Hızır'ın evine, deposuna ve Davut'un evine böcek yerleştirtmişlerdir.

Bunun üzerine Hızır'ın attığı her adımdan haberi olan CIA bunu O'nun aleyhine kullanmış ve geçtiğimiz hafta Suzi'yi öldürtmek için İLyas'ın evine baskın yaptırtmış ve bu baskında Davut'un kardeşi, Alparslan'ın annesi Handan Vurulmuştu.

Bunun üzerine Hızır evinde bir hain olduğunu anlamış ve O'nu bulmaya çalışırken Ayşen'in CIA ile iş birliği yaptığını ve hain olduğunu anlar.Bakalım Hızır Ayşen'i öldürecek Mi? Ayşen ve Civciv Ölecek mi? Siz Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Siz de düşüncelerinizi ve yorumalrınızı aşağıya yazabilirisiniz.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***