EDHO Fahri Diziden Ayrılacak Mı? Diziden Neden Ayrıldı? Başka Dizide Mi Oynayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Fahri Diziden Ayrılacak Mı?


Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz atv ekranlarında heyecanla izlenirken dizide 7 Şubat Salı akşamı yine çok üzücü birşey yaşandı. Dizide Fahri karakterine can veren Kenan Çoban Ercüment'İn kardeşi Mert'in adamları tarafından pusuya düşürülerek tarandı.

Fahri diziye yeni katılan Ercüment ve kardeşi Mert'in Hızır'ın silahlarını almaya kalkışması ile İlyas'ın Mert ile kavga etmesi üzerine kavgaya müdahale etmiş ve Mert'e rajon kesmişti.Bunun üzerine Mert de bu akşam ölmesi için adamlarına talimat verdi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Diziden Neden Ayrıldı?


Dizide Fahri karakterine can veren Kenan Çoban'ın diziden ayrılacağını düşünmüyoruz. Zira yapım Şirketi veya başka kaynaklardan bununla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı, ki Fahri dizinin ana karakterlerinden birisi. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Fahri Diziden ayrılıyor mu? Sizler de düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Başka Dizide Mi Oynayacak?


https://www.youtube.com/watch?v=iPBUbOs2QUM

2Yorum

  1. bence fahri diziden çımaması gerekiyo çünkü diziye çok daha fazla eyecan katıyo

    YanıtlaSil
  2. Kenan çoban diziden ayrılmasın diziden çıkarcak adam mı bulamadılar

    YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***