EDHO Fahri Ölecek Mi? Kurtulacak Mı? Öldü Mü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Fahri Ölecek Mi? Kurtulacak Mı? 


Atv ekranlarının sevilen mafya dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yine heyecanla izlendi. Dizide geçtiğimiz hafta Ercüment'in Hızır'ı CIA'ya kaçırtarak işkence ettirmesi üzerine masadakiler Hızır'ın kurtulması için Ercüment'in masaya oturmasına izin vermiş Hızır'da ilk toplantıda masa liderliğini bırakmıştır.

Bunun üzerine masadakiler Ercüment'in verdiği çeklerin hatrına Hızır ve adamlarının belindeki silahlar dışında hespsini toplanmasına karar verdi. Ercüment silahlar için kardeşi Mert'i Hızır'ın silah deposuna göndermiş İlyas ta buna engel olmak için oraya gitmiştir.

İlyas ile Mert silah deposunda bir kavgaya tutuşmuş ve kavga sonunda İlyas belindeki silahtan da olmuştur. Bunun üzerine Fahri İlyas'a daha fazla zarar gelmemesi için müdahale etmiş ve Mert'i öldürmemenin sorumluluğunu alıyorum diyerek Mert'in kafasına silah dayamıştır. Bu durumu kendisine yediremeyen Mert de adamlarına Fahri'nin ölüm emrini verir.


Fahri ile Alparslan bir arada iken Mert'in adamları baskın yapar ve Fahri ağır yaralanır. Fahrinin yarası ağır olsa da şimdilik ölmeyecek ve diziye devam edeceğini düşünüyoruz. Sizce Fahri ölecek mi? Diziden ayrılacak mı? Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizler de yotumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Fahri Öldü Mü Kurtuldu Mu


https://www.youtube.com/watch?v=iPBUbOs2QUM

Yorum

  1. Ölecek adam mı kalmadı fahriyi bitiriyosunuz yahu

    YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***