Yeni Gelin Baran Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi

Yeni Gelin Baran Kim? Gerçek Adı?


Show Tv ekranlarında Cumartesi yayınlanan Yeni Gelin dizisinde açıklanan karakterler de büyük bir heyecan uyandırıyor. Bu karakterlerden bir tanesi de Baran karakteri. Yeni Gelin Baran Kim Kimdir? Baran Duran aşiretinin lideri ve Bozok aşiretine düşman. Ayrıca Möhteberin yeğeni. Aşkına karşılık bulamamış bir yağız delikanlı. Yakışıklı ve güçlü olmasına rağmen Bozokların Şirin'den karşılık bulamamış tek amacı Bozokları bitirmek olmuştu.

 

Yeni Gelin dizisinde Baran karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı H. İbrahim Kurum'dur. Adana Şehir Tiyatrosunda oyuncu.

YENİ GELİN HÜSNE KİM GERÇEK ADI NE OYNADIĞI DİZİLERYeni Gelin Baran (H. İbrahim Kurum) Oynadığı Diziler? Sevgilisi


Oyuncu Yeni Gelin dizisi ilk dizisi olduğunu düşünüyoruz. Oyuncu ile ilgili araştırmalarımızda daha çok tiyatro oyunları ile ilgilendiğini ve Tiyatro aşığı olduğunu gördük. Özel hayatı ile ilgili bir bilgi şuan için bulamadık. Oyuncu ile ilgili detaylı bilgilere ulaştığımızda sizler buradan ulaştıracağız.

3Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***