Yeni Gelin Çoban Ferhat Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi

Yeni Gelin Çoban Ferhat Kim? Gerçek Adı?


Show Tv ekranlarında 11 Mart Cumartesi akşamı izleyicisiyle buluşan Yeni Gelin Dizisinin oyuncu kadrosu da oldukça ilgi çekiyor.Dizide Çoban Ferhat'ı canlandıran oyuncu Onur Baytan'dır. O Ses Türkiye yarışmasının beğenilen isimlerinden. Tekirdağ da doğan Onur Baytan İstanbul'a taşınmıştır.

Dizide Şirin'in sevgilisi rolünü oynayan Çoban Ferhat dizide söylediği türkülerle de oldukça beğeni toplayacak gibi görünüyor. Özellikle de ilk bölümde söylediği Gesi Bağları türküsü herkes tarafından sevildi.

Yeni Gelin Çoban Ferhat (Onur Baytan) Oynadığı Diziler?


Yakışıklı duruşu ile ilgiyi üzerinde toplayan Çoban Ferhat karakterine can veren Onur Baytan'ın ilk oyunculuğu olacak Yeni Gelin dizisi. Müziğe olan ilgisini babasından aldığını belirtir. Ayrıca çocukların yarışması Bir Şarkısın Sen ile Kapışma yarışmalarında da bulunmuştur.


Yeni Gelin Çoban Ferhat (Onur Baytan) Fotoğraflar?


[gallery ids="43268,43267,43266"]

Yeni Gelin Çoban Ferhat (Onur Baytan) Sevgilisi


Çoban Ferhat karakterine can veren Onur Baytan özel hayatı ile de oldukça merak konusu oldu. 1997 doğumlu yakışıklı oyuncu hakkında bu konuda bilgiye rastlayamadık.Kendisini kariyerine adayan Onur Baytan'a iş hayatında başarılar diliyoruz.

Yeni Gelin Tüm Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri İçin TıklayınızOnur Baytan O Ses Türkiye!


https://www.youtube.com/watch?v=7tyvJK2uOSY

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***