Yeni Gelin Dizisi Dilan Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi

Yeni Gelin Dizisi Dilan Kim? Gerçek Adı?


Yeni Gelin dizisinde Dilan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Şilan Makal'dır. Şilan Makal aslen Diyarbakırlı'dır. 1994 doğumlu 23 yaşındaki oyuncu 3 kardeşten en büyüğü olarak dünyaya gözlerini açmıştır. Şilan isminin anlamı Yabangülü,'dür. Beykent Üniversitesi Tarih bölümünü okuyan Şilan Makal ilerisi için akademisyen olmak istemektedir.

Şilan Makal 2015 yılında Tv 8 ekranlarında yayınlanan Benim Sitilim yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmada fiziki güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiştir.


Yeni Gelin Şilan Makal Fotoğraflar?


[gallery ids="43511,43508,43509"]

Yeni Gelin Dilan ( Şilan Makal) Oynadığı Diziler? Sevgilisi


Yeni Gelin Dizisinde Dilan karakterini canlandıracak oyuncu Baran karakterinin kız kardeşi rolündedir. Şilan Makal'ın araştırmalarda daha önce bir dizi de oynadığı bilgisi bulunmuyor. Oyuncunun Yeni Gelin ilk televizyon projesi olacak.

172 cm boyunda 52 kg ağırlığındaki oyuncunun sevgilisi bulunmuyor. Ayrıca Şilan Makal'ın strese karşı alerjisi bulunuyor. Stres halinde vücudunda  kızarıklıklar meydana geliyor.

Şilan Makal İşte Benim Stilim Yarışması


https://www.youtube.com/watch?v=RJ2M8z8LFew

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***