Diriliş Ertuğrul 15 Martta Neler Olacak? Özeti, Fragmanı

TRT 1 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul rekora doğru koşmaya devam ediyor. Ağır yara alan Aliyar Ertuğrul'un da desteği ile kurtulmuş ve ağır yaralanmıştı. Aliyar'ı kurtulamayacak zanneden Ural Çavdar obasının beyliğini devralmış ancak Aliyar iyileşerek tekrar Ural'a gereken dersi verecektir. Aslıhan da yine Ertuğrul sayesinde kurtulmuş ve Ural'ın tüm pis işlerini öğrenmiş olarak abisi Aliyar beyin yanına yer alacaktır.

Ertuğrul Aslıhan'ın kaçırılmasında parmağı olan vasilliusun oyununu bozmuş ve Aslıhan'ı Vasillius'un adamlarının elinden kurtararak O'nun oyununu da bozmuştur. Tabi bu defa planları altüst olan Vasillius ile Ertuğrul arasında kılıçlar çekilmiştir. Ertuğrul Alplerinin eğitimini tamamlayarak artık Karacahisar'ı feth etmenin zamanının geldiğini düşünür ve Vasillius'a bir baskın yapar.

Gelelim bamsı Beyrek'e. Bamsı Da kara sevdaya düştüğü Helena'nın Vasillius ile evlenecğini duyunca perişan olmuş adeta yıkılmıştır. Vasillius Helena'nın kendisi ile evlenme karşılığında Bamsı'yı zindandan salmış ancak peşine eski komutan Teo'yu salmış ve Teo ile Bamsı arasında cenk olmuş zaten yıkılmış olan Bamsı Teo'nun son bıçak darbesi ile yere yığılmıştır.

Bakalım gelecek bölümde Bamsı Ölecek Mi, Kurtulacak mı? Ertuğrul ile Vasillius arasında Bizans savaşı çıkacak mı? Ertuğrul karacahisar kalesini feth edecek mi? Sizler gelecek bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizler de düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=kArvXsg3ULA

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***