Diriliş Ertuğrul 29 Mart Helena Tuzağa Düşecek mi?Diriliş Ertuğrul dizisinde Komutan Vasilyus kaledeki haini bulmak için uğraşır.Helena ise ona bu işlerin yanında düğün hazırlıkları ile de ilgilenmesini ister.

Helana Komutan Vasilyus'a nasıl bir tuzak kuruyor?

Dizide Ertuğrul tarafından tarafını  seçmesi istenen Helena komutan vasilyus ile mücedele edebilecek mi hep beraber izleyeceğiz.

Öte yandan ise Dündar Bey ile Günyeli arasında gönül sevdası ne durumda.Dündar bey Günyeli hatuna neyi olduğunu sorduğunda aldığı cevap karşısında şaşkına döner.Ural bey ile babasının arasının iyi olduğunu bu durumun ise kendisini çok üzdüğünü ifade eden Günyeli Hatun ağlama numarası yaparak Halime Hatun'u Dündar beye şikayet eder.Öte yandan Ertuğrul bey Yağız Alp in ajanlık yaptığını öğrenir ve Yağız Alp e tuzak kurar.Diriliş Ertuğrul Yağız Alp Kimdir 

Yağız Alp in duyacağı bir ortamda Komutan Vasilyustan ele geçirilen mühimmatı Kurt boğazından geçirerek türkmen beylerine dağıtacağını öğrenen Yağız Alp bu haberi hemen Ural Beye iletir.

Öte yandan aşk acısı çeken Babsı Alp yemeden içmeden kesilir ancak Cenk lafını duyunca iştahı tekrar yerine gelir.

komutan Vasilyusdan ele geçirilen silahların diğer türkmen obalarına götürülmek üzere yola çıkarılacağını haberini Yağız Alp e duyuran Ertuğrul un bu oyunu karşısında Komutan Vasilyus ta Helena'ya bu durumu söyleyerek onu test edecek.Bakalım Helena bu tuzağa düşecek mi?

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***