Diriliş Ertuğrul 8 Mart Var Mı Yok Mu? Neden Yayınlanmıyor? Ne Zaman Yayınlanacak?

Trt 1 ekranlarının heyecanla izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz hafta çekimlerinin yetişmemesinden dolayı 1 bölüm yayına ara vermiş ve ekranlara eski bölümlerinden oluşan kolaj bölümü yayınlanmıştı.

Diriliş Ertuğrul 8 Mart Var Mı Yok Mu?


Son bölümde Batuhan Aslıhan'ı kaçırmış ve Vasillius'un da desteği ile Aliyar ve Ural'a tuzak kurmuşttu. Ancak Ertuğrul'un bu tuzağı bozması ile Batuhan ve adamları bozguna uğramış, Aliyar da ağır yaralanmıştı. Bamsı da zindana düşmüş ve zindan da yeni bir düşman kazanmıştı.

Fragmanlarda da Bamsı'nın zindandan çıkarak tehlikeye düşmüş olması aliyar ve Bamsı'nın ölecek mi sorusunu akıllara getirmiş ve yeni bölüm geçtiğimiz hafta yayınlanmıştı. İzleyicinin merakını giderecek bu haftaki bölüm de saat 20: 00 da ekranlara gelecekken izleyiciler TRT 1 ekranlarında Diriliş Ertuğrul yerine Başbakan Binali Yıldırım'ı görünce Diriliş 8 Martta var mı yok mu sorularının cevabını merak ettiler.

Diriliş Ertuğrul 8 Mart Neden Yayınlanmıyor? Ne Zaman Yayınlanacak?


Diriliş Ertuğrul 8 Mart çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında Başbakanla Gündem Özel programının hemen arkasından 21:00 da özetsiz olarak ekranlara gelecek. Bakalım yeni bölümde Bamsı ve Aliyar ölecek mi? Kurtulacaklar mı? Tüm sorularınızın cevabı fragamanımızda.

https://www.youtube.com/watch?v=r1bF46Bk04E

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***