Diriliş Ertuğrul Günyeli Kim? Gerçek İsmi ve Rol Aldığı Diziler

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul dizisine gün geçmiyor ki ya bir oyuncu çıkıyor ya da yeni bir oyuncu dahil oluyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Cem Uçan, Gülsüm Ali İlhan gibi isimlerin yer aldığı diziye şimdi de Dündar Bey'in gönlünü kaptırdığı Günyeli karakteri dahil oldu.

Ertuğrul ve Alplerinin Çavdar Obasında Aliyar Beyi ziyareti esnasında Ertuğrul Bey'i kardeşi Dündar'ın gönlüne giren Günyeli karateri de oldukça merak konusu oldu.

Diriliş Ertuğrul Günyeli Kim?


Günyeli Çavdar Obasınının kızları ile Obada gezerken Ertuğrul'un yiğit alplerini görür ve onlar hakkında konuşurlarken o esnada Dündar Alp de Günyeliyi görür ve o anda sevdalanır. Dündar Alp bir fırsatını bulup Günyeli çeşmeden su doldururken elinden bir tas su içer ve bu bahane ile kendisini tanıtır.

Dündar Bey Günyeli ile ilgili niyetini yengesi Halime Hatun'a iletir. Halime Hatun da Aslıhan Hatun'dan Günyeli'nin kim olduğunu öğrenmek ister ancak duydukları hiç hoşuna gitmez. Obadaki hizmetkar hatunlardan birisi olan Günyeli her daim Ural'ın yanında yer alan Acar Bey'in kızıdır.

Bu durumda Dündar Bey'e Günyeli olamayacağını buna ne abisinin ne de Acar Bey'in müsade etmeyeceğini söyler. Bakalım Dündar bu sorunu aşabilecek mi?

Günyeli de Dündar Alp'den hoşlanmıştır ve sık sık Çavdar Obasına geleceklerini öğrenince o da görüşmek istercesine kendisini  tanıtır ve diziye dahil olur. Şuan için gerçek ismi ile ilgili net bir bilgi elimize ulaşmadığı için sizlerle rol aldığı diğer dizileri de paylaşamıyoruz.

Diriliş Ertuğrul Dündar Kimdir? Tıklayınız
Ancak en kısa zamanda resmi bilgilerini sizlerle buradan paylaşacağımız Günyeli karakteri ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Mk-IYWyPy2Q

Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***