Diriliş Ertuğrul Nasıl Final Yapacak? Finalde Neler Olacak?

TRT 1 ekranlarında Televizyonların en çok izlenen, her hafta reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul ile ilgili final haberleri çıkmaya başlayınca, finalin nasıl olacağı, final bölümünde neler yaşanacağı da merak konusu olmaya başladı.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatani, Gülsüm Ali İlhan, Cem Uçan gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul Türk Milletininin diriliş mücadelesini, bu mücadelede neler yaşadığını, Osmanlı Devletinin kuruluşuna nasıl gidildiğinin hikayesi ele alındı.

Diriliş Ertuğrul Final Bölümünde Neler Olacak?


Diriliş Ertuğrul dizisi 14 Aralık 2010 yılında TRT 1 ekranlarında ilk bölümü ile izleyicisi ile buluşmuş ve beklediğinden daha fazla ilgi görmüştür. 2015 yılında en iyi dizi ödülün alan Diriliş Ertuğrul ne zaman final yapacak? Diriliş Ertuğrul 2017-2018 sezonunda devam edecek mi? 2017 de sezon finali yapacak mı? Diriliş Ertuğrul dan sonra Osmanlı dizisi çekilecek mi? Tüm sorularınızın cevabı haberimizde.

Diriliş Ertuğrul 3 sezon olarak planlanmış ve bu sezon sonunda final yapacağı duyurulmuştu. 2017 Haziran ayında final yapması kesin gözüyle bakılan Diriliş Ertuğrul dizisinin final bölümünde neler olacağı da şimdiden merak konusu.

Diriliş Ertuğrul dizisinin final bölümünde Osmanlı'nın kuruluşu ve Osman Gazi'ye bir geçiş şeklinde yaşanması bekleniyor.  Ayrıca yeni sezonda (2017-2018) da Kuruluş Osman Gazi veya Orhan Gazi gibi isimlerle tekrar ekranlara geleceği söyleniyor.

Diriliş Ertuğrul Nasıl Final Yapacak?


13. Yüzyılda Kayı Boyunun önce Moğollarla, sonra Tapınak Şovayeleri ve Bizans ile mücadelesini konu edinen dizinin final bölümü ile ilgili olarak da başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan tarafından güzel bir final için sinema filmi çekileceği ve final bölümünün sinemada yayınlanacağını ifade etti.

Sizler Diriliş Ertuğrul dizisinin final bölümünün nasıl olmasını, final bölümünde neler yaşanmasını bekliyorsunuz? Siz de konu ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.


https://www.youtube.com/watch?v=XIxeAskYQ3o

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***