Edho Alparslan Meryem'i Öldürecek Mi? Meryem Diziden Ayrılacak Mı?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Salı akşamları heyecanla izlenmeye devam ediyor. Dizide geçtiğimiz haftalarda Alparslan'ın annesi Handan Hanım yanlışlıkla CIA'nın içerdeki adamları tarafından vurulmuş ve ağır yaralanmıştı.

Hastanede tedavi altına alınan Handan'ın boynundan altı felç kalmış ve yaşamak istemediği için Meryem ve Ceylan'dan tekrar makineye bağlandığında fişini çekmesini istemişti. Daha sonra da dilini ısırarak tekrar ağırlaşmış ve makineye bağlanınca Meryem de O'nun isteği üzerine fişini çekmiş ve Handan ölmüştü.

Meryem'i fişi çekerken dinleten Serkan bu kayıtları Alparslan'a vermiş ve annesini Meryem'in öldürdüğünü söylemiştir. Daha önce de babasını ve sevdiği kızı kaybeden Alparslan zaten deliye dönmüş ve Annesinin vurulmasından dolayı önce Hızır'ı duvara dayayıp yakasına sarılmıştı.

Şimdi de en sevdiği yengesi Meryem'i Hızır gibi gözü görmeyecek ve annesinin ölümünden sorumlu tutarak öldürmek isteyecektir. Ancak işin aslını öğrenince bundan vaz geçecektir.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Alparslan Meryem Yengesini öldürecek mi? Meryem diziden ayrılacak mı? Siz de düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***